Forum Jest w mieście nowy zawodnik:)



24 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Nizus,

Twój plan brzmi interesująco. Ciekawi nas, jak Adze i Tobie smakowały przygotowane potrawy, a może zmodyfikowaliście / urozmaiciliście Wasze menu? Czekamy na wieści.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


 

                                              Nizus dla Ciebie

 

 

No no mieć takiego zapaleńca w kuchni Ago zazdraszczam Ci .Oby tak dalej

                            

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


 

 

Cześć Dawno nie zaglądałem tu ale już jestem:) W piątek miałem urodziny i właśnie startuje z przygotowaniem małego poczęstunku na jutro Aga jest bezglutenowa i wegetariańska więc trzeba dogodzić wszystkim:) Oto menu na jutro: Zupa krem z porów Zupa pomidorowa Gulasz warzywny z ciecierzycy Wołowy gulasz węgierski Ziemniaki faszerowane karmelizowaną cebulką Mizeria Desery: Torta Caprese - Migdałowe ciasto czekoladowe Serniczek na parze Do drugiego dania i deserów podawać kultowe węgierskie wino KEKFRANKOS RUZSA SANDOR. Jutro wstawię parę fotek jak to wyszło:P

 


Witaj Nizus,

gratulujemy Ci kulinarnej ekspansji. Zauważyliśmy, że rozpiera Cię energia, dlatego zachęcamy do jej wykorzystania i przygotowania słodkich przetworów w dosyć niekonwencjonalnych połączeniach smakowych (z pewnością zaskoczysz swoich najbliższych). Kolekcję Słodkie przetwory. Dżemy, konfitury i powidła, znajdziesz na platformie z przepisami na Thermomix®.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Cześć!

Dzięki za wpis. A na muffiny przyjedzie pora.

Wróciłem z wyjazdu i wczoraj dorwałem się znowu do maszyny.

Na szybko zrobiłem do wypróbowania: karkówkę po karkonowsku z kapustą gotowaną, a dla Agi tort ziemniaczany:) Zabrakło tylko świeczek!

 

 


Ojej, zupa krem z cukini jest przepyszna, moja faworytka wśród zup. Ale Cię zakreciło. Zdjęcia świetne, bardzo smakowicie to wygląda, aż chce się jeść. Ta kaczka mnie uwiodła, Porchetta też, choć nie słyszałam o niej do tej pory. Moze też zrobię bo wygląda obłędnie pysznie. A ze słodkosci to uwielbiamy muffinki w różnych konfiguracjach, teraz lecą z brzoskwiniami i są obłędne.

Ale masz super zapał i entuzjazm.

Znalezione obrazy dla zapytania gratulacje

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Hej Thermomixowcy!:)

U mnie weekend minął bardzo spokojnie.

 

Z nowości to upiekłem ciasto drożdżowe ze ślwikami węgierkami bo porosły na drzewie. Smakuje super.

A do tego likier kukułkowy z ABC. Do ciasta idealnie.

A na jutro czeka zupa krem z cukini. Smakuje super.

Troszkę ją zmodyfikowałem. Razem z cebulą i czosnkiem rozdrabniam trochę parmezanu:)

Smakuje idealnie!

 

Dobranoc!

 


hej

Dzięki za wpis.

Tak jak pisałem dopiero się rozkręcam Soft Smile

Zobaczymy co przyniesnie weekend a na razie szykuję się na mecz.

Porchetta wyszła przepysznie, zaraz ją dodam jako przepis:

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrowienia i Poooolska gooola!


Nizus o skasowanie postów poproś Mixi

Ale szalejesz chłopie

Dobrze że jesteś z nami

Pozdrawiam Was  oboje

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


No to mięsko na porchette w lodówce nabiera mocy na jutro.

A na jutro do pracy kaczka po chińsku gotowa:

 

 

 

 

 

 

 

Ryż z TM

Surówka z ABC TM

Kaczka patelnia + Varoma TM

 


Wpadaj wpadaj ino szybko:)

Powiem CI , ża ja się dopiero rozkręcam!


O moj boze...ale miecho!!!

Moge wpasc??

Ty to jestes maz na schwal:))


Czy ktoś wie jak się kasuje tu posty?


O wow!

No tego to żem ja się nie spodziewał!:):!!!

 

CZEEEEŚĆ!!!

 

Przepisy będą oj będą.

A tymczasem jest tak:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zostawiam na noc w lodówce nasmarowane oliwą, jutro 100 minut Varoma i do pieca.

A ty jesteś nowy zawodnik?:)

Pozdrowienia od A&A!!

 

 

 

 


Nie wierze ze Arek moj drogi z Agusia tu sa i gotuja na calego:))

No to dajemy Malenstwa Wy moje!

Przepisy sprawdzone podsylajcie!

Wasza K:)


A wogole jak robilem to curry to cala pkrywka od TM5 mi sie na żółto ( w sumie zielono) pobarwiła.

Już mi Agu głowę suszyła , że maszyna 3 tygodnie i już zepsuta...

 

I wiecie co trzeba zrobić????? Na słońce wystawić i curry znika, nie tylko z TM ale z naczyn pudełek itp też!

 


Cześć

Do newslettera się już zapisałem a na konkurs niestety za późno.

Weekend na wyjeździe ale już wróciłem i działam.

Robiłem w poniedziałek curry warzywne w mleku kokosowym z nowej kolekcji Thermomix ale jakoś albo coś źle dobrałem albo to nie mój smak:)

 

Dzisiaj planuje kaczkę po chińsku i włoską porczettę:

http://magdatestuje.blogspot.com/2013/02/porchetta-woski-przysmak-dla-miesozercow.html

a będę się posiłkował tym przepisem:

http://www.przepisownia.pl/dodatki-przepisy/boczek-z-morelami-na-varomie/441896

 

 

 

 

 

A zobaczcie co u nas w ogródku za ogóreczek wyrósł (wersja japońska):):

 

 

 

 

 

 

 

Piwko tylko dla pokazania skali:) A winogrona też z ogrodu, słodkie w tym roku bardzo...

 

No to zmiatam do roboty.

 

A.


Witaj Nizus,

cieszymy się z Twoich kulinarnych dokonań.

Zachęcamy do własnego wypieku pieczywa, przygotowania lemoniady cytrynowej i wielu innych potraw, które znajdziesz w książce podstawowej "Kulinarne ABC".

Bardzo nam miło, że korzystasz z aplikacji Thermomix 2.0, nie zapomnij o subskrypcji newslettera tutaj (wkrótce nowe wydanie Smile ).

Zapraszamy Cię także do udziału w konkursie jubileuszowym trwającym do 31.08.2015 r. (więcej szczegółów znajdziesz w sekcji Wyjątkowe okazje).

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Hej,

Wpadałem wpadłem oj:)

W weekend zrobiłem bulion warzywny żeby mieć do przpeisów, od razu jestem spokjniejszy.

Dzisiaj po pracy będąc w sklepie, przypomniałem sobie że mam tofu w lodówce. hmm myśle trzeba je zrobić w Termomixie.

Na iphonie aplikacja Thermomix, wyszukaj przpeis  i jest azjatycka zupa z tofu:) No i właśnie sie robi, robocik gotuje a ja w wolnej chwili robię wpis.

 

To co mi chyba najbardziej pasuje w tym urządzneiu to to że nawet moja Agusia przy gotowaniu nie robi sajgonu w kuchni:) normlanie przy gotowaniu wiekszość zasobów jest brudna wysypuje się ze zlewu itd, a teraz obiadek ugotowany a tu w kuchni czysto, bo wszystko robione jednym urządzeniem więc mało do mycia. To jest naprawdę super:)

 

Pozdrawiam maniaków! Mixingbowl closed


Wiaj Nizus,

to bardzo miła wiadomość. Cieszymy się z Twojego dynamicznego startu i życzymy Ci, aby Twój talent kulinarny zaowocował mnóstwem własnych inspiracji i niekonwencjonalnych potraw, które być może ujrzą światło dzienne w postaci przepisów publikowanych w profilu użytkownika Przepisowni. Z pewnością znajdziesz tutaj wiele przepisów, które warto wypróbować, a także porad od doświadczonych użytkowników Thermomixa. Zaglądaj do książki podstawowej, dołączonej do Twojego urządzenia Thermomix (więcej książek możesz dokupić w sklepie internetowym), a także na platformę z przepisami Mój Thermomix. Zasubskrybuj nasz newsletter, w którym każdego miesiąca znajdziesz ciekawe pomysły i nowe przepisy, a jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami, wskazówkami i poradami - polub profil Thermomix Polska na Facebooku.

Życzymy Ci przyjemnego gotowania z Thermomixem.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj no to bracie wpadłeś po uszy ale każdy maniak TM tak ma i z tego się nie leczy .Serdecznie pozdrawiam i życzę zapału co dnia :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Cześć,

Thermomix mamy od 4 dni, wow! Rozpoczeło się szleństwo, rano świeże bułki z własnym masłem ziołowym,

na drugie sniadanie foccacia, w niedzielę gulasz wopłowy, ciasto drożdzowe, bezy, 40 słoików przecieru pomidorowego, likier jajeczny, zupa pomidorowa....itd itd maszyna nie stygnie , a że mamy możliwość korzystania z dobrodziejstw pobliskiej wsi: własnie pomidory, papryki, kabaczki, dynie - najlepsza do pieczenia jest hokkaido, i wiel wiele innych to szalejemy na maksa:)

Jak pierwsze podniecenie minie zaczniemy rozglądać się tutaj za niestandardowymi przpisami:)

 

Pozdrawiamy

A&A