Forum Innowacje w przepisach z książki podstawowej :)



16 odpowiedzi | Ostatni wpis

Shock Mnie też czasem uciekają wprowadzane przepisy. Ostatnio 3 razy wprowadzałam krupnik z kaszy jaglanej. Mixi, może coś da się ulepszyć i uprościć? Mnie denerwują te podpowiedzi jednostek miary i składników. Szybciej sama napisze niż znajdę,   z prawidłowym brzmieniem gramatycznym. Bo  jak to brzmi : 1 łyżek? To przykład, ale tak czasem wychodzi.

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Prawda, prawda Bigsmile   Wszystkie przepisy beda Twoje, jesli beda ciut zmienione, badz przerobione na TM. Jesli, zas chcesz wstawic przepis gotowy, juz na TM, ale wziety z internetu, umiesc kròtka notke... typu.. " przepis wziety z inter.....", i po sprawie Bigsmile Nie potrzeba autora, jesli nie chcesz Smile Czasem wynajdujemy przepisy, ktòre innym umykaja ;)  A tu przyda sie wszystko Bigsmile Wink

Jesli chodzi o zamieszczanie przepisòw, to ja najpierw go pisze i wstawiam. Potem dopiero walcze z wszystkimi zdjeciami. Czasem zajmuje mi to pare minut, wstawiam po 1, i od razu "wchodza". Czasem, zas, wstawiam po 1, ale musze pròbowac 10-15 razy razy, by to jedno weszlo J)  Tez mnie trafia, ale siedze i cierpliwie pròbuje. ... Nie ma innego wyjscia Shock

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Nie udaje się :(, ale będę próbować Puzzled

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Joko czasami internet jest nam przeciwny i się buntuje, ale spróbuj później napewno się uda :D ja tez tak mam czasami jak siedze i zamieszczam przepis a potem jak dochodzi do zapisania to potrafi mi wszystko zniknąć Crazy Crazy Crazy to wtedy odpuszczam i próbuję na drugi dzień :D

Zamieszczaj przepisy wszystkie, które zrobiłaś, zmodyfikowałaś itd a my potem będziemy je próbować :D

Pozdrawiam :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Już mi nerwów zabrakło z powodu problemów z zaakceptowaniem zdjęć w przepisach. Po wykadrowaniu, przejściu do "następnego kroku" i zapisaniu szlag wszystko trafia i zostają same czarne pola a w trybie edycji wciąż to samo... Rezygnuję... Nerwy przed snem to nie jest dobry pomysł..., idę spać... Aw Aw

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Umieścilam JUŻ trzeci Tongue przepis, ale mam problem z fotkami. Nie wiem dlaczego nie mogę "wkleić" wszystkich. Wkurzyło mnie to dzisiaj straszliwie eeeeeehhhhh Puzzled

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Smile Oczywiście! Każdy przepis jest wart wypróbowania1

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


No i super Smile Czyli trzeba brać się do roboty! Tongue

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Love Wink Joko, tak to będą Twoje "przerobione" na TM

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Cooking  9 Oczywiście :D Bigsmile Love


Aaaaa, to super Smile W takim razie faktycznie go umieszczę.  A czy znalezione przepisy gdzieś w necie, przetestowane własnoręcznie, albo raczej własnotermomiksowo Wink też uchodzą za "moje"?

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Cooking  4 Joko to jest Twój przepis, bazą był inny ,ale Ty go zmodyfikowałaś :D Bigsmile   tak powstają własne przepisy.Pozdrawiam serdecznie Love


A tak można,,,? Z mojego w tym przepisie jest tylko garść fistaszków :D

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]

 


Joko może zamieścisz ten pomysł jako przepis Smile

Pozdrawiam Mixi


Dziś robiłam capuccino ze str 290 i do czekolady dodałam garść fistaszków po czym wszystko zmieliłam i dalej postępowałam zgodnie z przepisem. Kawusia wyszła mniamniuśna Smile

 

Nie żyje się, nie kocha i nie umiera na próbę.

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce sie czegoś nauczyć.

[Bł. Jan Paweł II ]