Forum Grillowanie5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Zbliża się sezon grilla. Myślę , że wielu z Was już go otworzyło. Ze swojej strony polecam nie kupować gotowych zestawów na grilla w sklepach ale spróbować przygotować coś w domu samodzielnie. Wykonanie marynaty nie jest problematyczne a takie mięsko zdecydowanie lepiej smakuje niż gotowe mięso kupowane w sklepach.
https://www.przepisy.pl/przepisy/szukaj/marynata-do-kark%C3%B3wki-z-grilla


Ja też lubię grillowane żeberka, robie je trochę na sposób azjatycki, czyli marynata z chili, czosnku, miodu, sosu sojowego i octu ryżowego lub soku z limonki. Wychodzą ekstra!


Moim faworytem jest marynata z miodu i whisky, którą zawsze łączę z żeberkami https://grill360.pl/zeberka-w-miodzie-i-whisky-z-grilla . Jestem wielką fanką żeberek z grilla i w zasadzie zawsze znajdują się one w moim menu. Dodatkowo dodaję kapustę lub śliwki, któe sa udekorowaniem całego dania. Godzina na grillu i danie jest gotowe. 


Grillowanie traktowane jest już jako nasz sport narodowy Smile Z pewnością każdy ma swoje ulubione przepisy na marynaty, sałatki, dipy, oraz inne dodatki, które można przyrządzić razem z Thermomix. Część naszych propozycji znajdziecie także w dostępnej Kolekcji przepisów -> https://pl.mojthermomix.pl/vorwerkWebapp/app.html#/collection/8830055874561 . Czy korzystaliście już z naszych receptur? A może posiadacie własne? Smile

Pozdrawiam Mixi