Forum Gdzie postawić???



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dziękuję bardzo!!!


 

 

gabi49 przekazała Ci informację o ustawieniu Thermomixa w sposób bardzo fachowy, nadmienię tylko, że: Thermomix TM 31 należy stawiać na czystych, stabilnych i równych, nie rozgrzewających się powierzchniach.

 

Pozdrawiam Mixi


Nic dodac, nic ujac. Aby miejsce bylo "pewne" i bedzie dobrze:)  A TM skacze z radosci, jak pracuje, bo szykuje nam dobre jedzonko;) Wink Wink . Zartuje, oczywiscie Bigsmile Bigsmile . To ja tak sobie zawsze mòwie:D :D Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości Smile

Pozdrawiam!!! Bigsmile


Nie przejmuj się, że podczas pracy Thermomix "skacze". Nic mu nie będzie, bo jest odpowiednio skonstruowany  i przystosowany do lekkich wstrząsów. Takie wstrząsy zazwyczaj najczęściej występują przy wyrabianiu ciast lub "ruszaniu" od mocnych  (wysokich) obrotów. Dlatego zaleca się, żeby podczas wyrabiania ciasta TM nie stał blisko brzegu stołu czy blatu lecz w bezpiecznej od nich odległości. Podłoże , na którym on stoi powinno być równe i wypoziomowane bo to ma wpływ na prawidłowe wskazania wagi. Pytaj zawsze jak masz wątpliwości. Od tego tutaj jesteśmy, żeby sobie wzajemnie pomagać. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam wszystkich,

Jestem szczęśliwą posiadaczką termomixa od kilku dni i mam małe pytanie.

Postawiłam go w kuchni, żeby mieć go oczywiście pod ręką, z tym że w kuchni nie mam za wiele miejsca,

Termomix stoi na płycie grzewczej pieca kaflowego (nie używanego oczywiście), na której mam położoną drewnianą płytę,

I termomix stoi właśnie na tej płycie, która nie jest idealnie równa i czasami podczas pracy termomix trochę skacze.

Chciałam Was zapytać, czy nie zaszkodzi to urządzeniu? Zaznaczę że mi to nie przeszkadza Smile

Z góry dziękuję za Wasze podpowiedzi Smile