Forum Dźwięk na zakończenie danej czynności



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Chyba trochę spóżnione te uwagi, bo to już zrobili. Mój TM5 niedawno wrócił z serwisu z naprawy i przy okazji wgrali mi nowy soft. I tam już jest możliwość zmiany poziomu głośności powiadomień jak również czas ich trwania.


Tak ciężko dodać te 2 linijki kodu żeby moc regulować poziom hałasu i czas jego trwania? Naprawdę, aż tak to wielki wysiłek dla firmy jaką jest Thermomix i biorąc pod uwagę koszt urządzenia?! Litości...


Witajcie,

nie ma możliwości ściszenia dźwięku i obecnie nie są przewidziane edycje w oprogramowaniu urządzenia.

O wszystkich potencjalnych zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

Sygnał dźwięku można skrócić klikając na pokrętło podczas gotowania z książką i kliknięciem w polecenie "zakończ" w przypadku gotowania z ustawieniami.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


U mnie TM5 stoi w otwartej kuchni. Ostatnio wyszedłem do sklepu pod blokiem dokupić składnik i już w windzie i klatce słyszałem ... oho ... gulasz gotowy :P

 

Ciekawe co na to sąsiedzi jak rano szejka robię :D


Witam,

Dla mnie to też jest duży problem. Pytałam o możliwość ściszenia go w wątku "pytania techniczne”, ale nie uzyskałam odpowiedzi.Jeżeli słyszałabym ten dźwięk przed zakupem na pewno bym z niego zrezygnowała. Na początku tylko mnie denerwował a teraz budzi mojego synka. Miał być ułatwieniem gotowania przy moim maluszku, tymczasem przez ten głośny dźwięk nie mogę z niego często korzystać aby nie budzić dziecka.Błagam o zmianę w tym model. Czy nie można wgrać jakiejś poprawki, która chociaż go ściszy???

 

pozdrawiam


Przepisy Thermomix® wrote:

Witajcie,

dziękujemy za Wasze opinie, są dla nas niezwykle cenne i zawsze brane pod uwagę.

Pozdrawiamy,

Firma o której można powiedzieć że słucha swoich klientów to ta która od obietnic i pustych zapewnień przechodzi w czyny. Więc wiecie co macie z tym zrobić Wink

 

 

 


Witajcie,

dziękujemy za Wasze opinie, są dla nas niezwykle cenne i zawsze brane pod uwagę.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Kiedyś sparwdziłam, po 20 minutach sie wyłączy:) Do poprawy w nastepnym modelu. Pozdrawiam.

 


Nie ukrywam też mnie to denerwuje ... więc gdzie tu przyjemne użytkowanie Aw Jeszcze jak się nie przyjdzie i nie potwierdzi przez naciśnięcie przycisku to pika i buczy chyba bez końca Aw


Witaj Paolagampo,

niestety nie ma możliwości zmiany tej funkcjonalności Thermomixa.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego użytkowania.

Zespół Przepisy Thermomix


Czy można go wyłaczyć? Córka mi się budzi;)

Pozdrawiam,

Paola