Forum Dzien Matki...



19 odpowiedzi | Ostatni wpis

A czy ktoś się przymierza do newsletterowego tortu kibica? Sam pomysł super! Nie robiłam nigdy takiej masy cukrowej, ale mam nadzieję, że jest do zrobienia... To chyba byłby fajny pomysł:-) Myślałam jeszcze o żeberkach w piwie - typowo męskie;-)

Maks21


Popieram, trzeba wymyslec cos fajnego i dla tatusiòw Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Pomyslimy;) Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Kochane niedługo Dzień Ojca, może jakieś super przepisy na tą okazję :D ciasto czekoladowe lub coś innego :D no i jakaś pyszna kolacja lub obiad przygotowana z pociechami :D dla tatusia :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Kochana, najpierw w swoim profilu musisz utworzyćswoją kolekcję przepisów. Robi się to tak: klikasz na pierwszy kwardacik (moje przepisy), potem po lewej stronie będzie kółeczkoz plusikiem - dodaj nową kolekcję. Możesz sobie utworzyćnp. ciasta, napoje itd. w/g własnych upodobań. Wtedy jak będziesz chciała przepis dodac do swoich kolekcji to Ci się wyświetli lista tych kolekcji i po prostu klkasz na właściwą. Może to wydaje się na początek skomplikowane, ale załapiesz. Powodzenia!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dodaj do listy zakupòw;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dzin Dzien Matki,od niedawna jestem w Przepisowni, ale od razu zabrałam się do "pracy" . Jeszcze wczoraj późnym wieczorem upieklam pierwsze , pyszne ciasto z rabarbarem...mniam..Smakowalo mojemu synowi.

Powiedzcie mi tylko jak dodac przepis do moich ulubionych . Po kliknieciu ikonki "dodaj ulubionych" pojawia sie taki sam napis z   x   i tylko tyle....

Pozdrawiam wszystkie Mamy ze slonecznych dziś Kaszub Smile


:D naprawdę zaskakujące połączenie

Pozdrawiam Mixi


Spróbuj jest rewelacyjny Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Serek Danio waniliowy z czosnkiem? To rzeczywiście dziwne połączenie, ale spróbować możńa. Dzięki za podpowiedzi. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Oj to dobrze Vercia zamieszczaj Smile ja akurat wyjeżdzam w odwiedzinki do tesciowej i upiekę jej bułeczki i zrobie paprykarz bo bardzo lubi, a ona przygotuje jakieś ciacho Smile chociaż nie wykluczone, ze przygotuję coś słodkiego :-).

Gabi ja do grila polecam surowke z kapusty - jest bardzo dobra i szybko ją sie robi w TM, a co do sosiku to ja robie taki z czosnkiem i jogurtem naturalnym - czasami dodaje zielonego ogórka tzw tzaziki. Mozesz również spróbować sos z serka danio waniliowego z dodatkiem wyciśniętego czosnku - może dziwne połączenie ale do mięska z grila rewelacja Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziekuje Love Love Love   No to niech bedzie... umieszcze przepis troche szybciej.... to mial byc maly prezent dla Mam w Polsce, ale go przyspiesze, w takim razie;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


  Party Veroniko dzisiaj jest dzień radosny pełen kwiatów zapach wiosny,  niech Ci słońce jasno świeci i wradości dzień przeleci. Smile


Veroniko, to za późno. Kiedy to wykonać?

Mixi, 26 maj to akurat sobota, więc można do woli pogotować różności.jak będzie ładna pogoda , to przygotuję grilowy obiad z surówkami i sosami wykonanymi  w TM. Jeszcze się nad nimi nie zastanawiałam. Na pewno też zrobię TORT PAWLOWA (bezowy) z książki "Słodkie inspiracje". Jest wspaniały! Z żółtek zaś zrobię likier jajeczny, który wszyscy uwielbiamy.To do tego tortu! Jak sądzicie Kobiety-Matki, który  sos lub dip wykonać do grilowanego kurczaka? Jaka surówka jest dla Was najlepsza? Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Zdjecie i przepis na cos slodkiego, co dzisiaj jadlam, umieszcze 26-go;) Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Wszystkiego najlepszego Smile veronicab71 jakie smakołyki uświetniły dzisiejszy dzień? gabi49 jak uważasz czy są jakieś potrawy, które można by połączyć z naszym Dniem Matki? Smile

 

Pozdrawiam Mixi


Tak,  pòl na pòl, Gabrysiu:) Smile Polowa serca zostala w kochanej Polsce Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziękujemy Veroniko. Widzę, że jednak duszą jesteś w Polsce. Jeseśmy z Tobą Mamuśko! Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzisiaj obchodzimy we Wloszech Dzien Matki:) Smile Smile . Ja juz poswietowalam... moje zyczenia i prezent, dostalam Bigsmile Bigsmile Bigsmile . Choc w Polsce swieto jest obchodzone 26-go,  przesylam "kawalek" zyczen i dzisiaj, z Wloch, dla wszystkich Mam na Forum Love Love Love Party Party :party: 

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink