Forum Czy można jeszcze kupić nowe urządzenie TM 31 ?



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Idii, rzeczywiście musiałaś trafić na fatalną przedstawicielkę (to się niestety zdarza). Potrawy z nowego TM5 niczym się nie różnią od tych z TM31, to kwestia przygotowania. Natomiast ja swój nowy TM5 będę chwalić do końca. Jest łatwy w obsłudze, a najważniejsze, że nie muszę mieć przed nim książki bo wszystko wyświetla mi się na ekraniku. To bardzo duże udogodnienie. Książki, owszem, przeglądam bo są piękne i też można z nich korzystać. Córka na pewno byłaby zadowolona, młode osoby cenią sobie łatwość obsługi i dotykowe ekraniki nie są dla nich "czarną magią". Radzę, idź na dobry pokaz, lub zoranizuj go u siebie (tak jak mówisz).  Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Mam  TM 31 no i wiadomo kocham go Smile chciałam kupić córce i byłysmy na pokazie .To porzypadkowy pokaz u siąsiadki. Wierzcie mi nigdy nie kupiłambym tego nowego modelu po tym pokazie . Masakra .!!!!

Córka bardzo chce ten mój ale jak  czytam już niedostepny . Jestem w tej dobrej sytuacji że zrobię pokaz u pani której ja kupiłam ,pełen profesjonalizm ,

Piszę to dlatego że spotykamy sie z opiniami ze TM nie warte tylu  pieniążków i żadne cudo .Teraz wiem że po takim pokazie na którym ja byłam można tak myśleć.!!!

Ps. wszytko było niesmaczne o reszcie nie wspomnę .

 

Pozdrawiam  wszystkich Katarzyna


Dziekuję. Decyzja już zapadła TM 5 , zazdroszczę sąsiadce takiego sprzętu , bo sama używam TM 21 , ale mam nadzieję ,że już niedługo...... Bigsmile


Leon, TM31 możesz jeszcze kupić czasem na Allegro, tutaj podaję link http://allegro.pl/thermomix-tm31-nowy-gwarancja-ksiazka-gratis-i58466422...

Nie wiem kto to sprzedaje, ale gwarancje ostatnich egzemplarzy były 3-letnie więc może to być jeszcze na gwarancji.  Ja jednak radzę kupić TM5 bo nowoczesny, fajnie się go obsługuje , ma nośniki przepisów pozwalające czytac sposób wykonania potrawy na ekraniku. Czy bardziej awaryjny? Nie wiem, zawsze zdarzaja się awarie sprzętu. Ja mam swój od września 2014 i do tej pory zero awarii, a uzywam codziennie. 

Najlepiej umówić się na prezentację i samemu ocenić jego możliwości i funkcje.  Smile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Leon59 całego urządzenia TM 31 już nie kupisz z pierwszej ręki ,na stronie masz części do TM31 ,21  .Są to modele wcześniejsze niżTM5 ale części są.

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie zakupu nowego urządzenie TM 31 , czy mozna je  jeszcze kupić na oficjalnej stronie Vorwerk czy są juz tam tylko nowe modele TM 5. Znajomy chce kupić dla swojej zony pod choinkę i poprosił mnie o pomoc a ja nie potrafie tam znaleść. Chciał zakupić tem nowy model TM5 , ale troche sie zraził jego awaryjnością , ja tez trochę poczytałam  i faktycznie jest dość awaryjny jeśli sądzic po opiniach jego użytkowników  , wiec wybór padł na TM 31 . Bardzo prosze o pomoc  a moze jednak ktoś doradzi zakup TM5?