Forum Błąd Er 52



23 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam. Moglaby pani mi powiedziec jak zresertowac tm?


Witaj Agato  Smile  Najlepiej zgłoś tą usterkę do swojego Przedstawiciela handlowego, od którego kupiłaś TM, on zgłosi to do serwisu i umówi Cię z serwisantem. Najprawdopodobniej popsuło się sprzęgło. Nie jest to duża usterka i serwisant powinien ją od ręki usunąć. Wymieni Ci noże i dalej będziesz mogła używać TM. Pozdrawiam serdecznie

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Agato,

Thermomix jest na gwarancji przez dwa lata (od daty zakupu), zatem jeśli kupiłaś go w zeszłym roku, to jeszcze jest na gwarancji. Próbowałaś zgłosić awarię do serwisu? Tak jak pisała wcześniej Mixi najlepiej napisac maila na kontakt@vorwerk.pl

pozdr

Asica

 

Asica


Wyskoczył mi error 52 po zrestartowaniu już nie wyskakuje, natomiast nie działa mój TM, kręcą się noże same ale jak coś wrzucę i natopotkają opór, nawet lekki to się zatrzymują, ten srodeczek sie dalej kręci, ale już bez noży. Czy muszę wysyłać TM do reklamacji? Jesli tak to jaka jest procedura i czy mam w ogóle na gwarancji, jesli uzywam go od marca zeszłego roku?


niusia koszty są uwarunkowane tym jaka część TM jest do naprawy/wymiany

sylwia_2050 mam nadzieję, że wkrótce TM będzie działał bez zarzutów :) 

Pozdrawiam Mixi


Ja czekam ,własnie wyrabiałam ciasto na bułki i nawet przy tym piszczy Aw

Ale nie za każdym razem,mam nadzieję,że szybko się wyjaśni co się takiego stało :((  


Właśnie Mixi, a jak jest po gwarancji? jakie są koszty serwisu?


Jak Thermomix jest na gwarancji nie ponosisz żadnych kosztów Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam ,dopiero teraz miałam czas wejsc na stronkę, zadzwoniłam dzisiaj do serwisu i czas realizacji serwisu dwa tygodnie...Mixi ,a jak jest na gwarancji thermomix , to coś płacę za przyjazd i naprawę thermomixa?


Możesz napisać bezpośrednio na: kontakt@vorwerk.pl

Mamy problemy ze stroną Aw

Pozdrawiam Mixi


Nie mogę otworzyć tego linku, Mixi Aw

 


Dziękuję Mixi Smile

 

 


Mam thermomix od marca tego roku,więc myślę,że tak


W przypadku nałożenia się kilku usterek, proponujemy kontakt z serwisantem:

http://thermomix.vorwerk.com/pl/opieka-posprzedazowa/serwis-techniczny/

Czy urządzenie jest na gwarancji?

Pozdrawiam Mixi


Sylwio, za chwilę podeślemy odpowiedź - skontaktujemy się tylko z serwisem, czy jest konieczność zgłaszania naprawy.

Pozdrawiam Mixi


Witam!! mam mały problem wyskakuje mi error52 ,ale również przy robieniu dżemu lub przy obrotach 3,4 piszczy lub gwizda. jeszcze mam problem z wagą ,bo jak ważę to albo idzie waga do góry ,albo spada na dół.Moje pytanie takie ,czy mam oddać do serwisu, dodam że używam codziennie i nie wiem jak dam radę bez niego  Puzzled

 


Jedyny raz wyskoczył mi błąd- chciałam zemlec mięsko na pasztet i bylo go zbyt dużo. Od tamtego czasu (dobre siedem czy osiem lat) nie wyskoczył mi błąd ani też nie miałam problemów  Smile


A co mówi instrukcja na temat Er.32? Jeśli nic nie pomoże, najlepiej zgłoś usterkę do serwisu (mail jest na stronie internetowej), szkoda czasu i nerwów;-) A po napisz, co to było - będzie informacja na przyszłość dla innych:-)

Maks21


Witam mam nowy Thermomix pierwszy dzien rodzice kupili mi jako prezent na nowy dom, i pierwsze ciasto na chlebek i juz wyskoczyl blad error 32. Zresetowalem go odlaczylem od proadu podlaczylem jeszcze raz, ale niestety nic to nie pomoglo wlaczma jest wszystko ok ale tylko chce wlaczyc obroty i znow wyskuje er32. Prosze o jakas porade czy ktos juz przerabial to.


Pani zgłoszenie przekazane zostanie do Działu Serwisu.

 

Pozdrawiam Mixi


Witam, 

Komunikat Błąd E.r  32 można zresetować włączając główne zasilanie – Szczegóły w intrukcji obsługi str. 40.

 

Pozdrawiam Mixi


Witajcie,

Mój Thermomix nie jest już na gwaraqncji, ale wcześniej był bardzo mało używany. W ostatnim czasie dostał się w moje ręce i jest używany praktycznie non stop. Wczoraj pojawił mi się komunikat o błędzie 52. Zgodnie z instrukcją zrestartowałam urządzenie, dodatkowo odłączyłam od prądu, rozłożyłam i złożyłam ponownie i wszystko jest w porządku. Jednak męczy mnie co mogło być przyczyną? Czy coś się psuje? Czy może wystąpić taki komunikat bez poważnej przyczyny?

Pozdrawiam!