Forum BŁĘDY W PRZEPISACH6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam.Sos pomidorowy przywarł mi do naczynia miksującego. Wg przepisu z książki, w części o sosie jest polecenie jak go wykonać ale nie ma info aby go wyjąć tylko razem z pulpetami gotować 20 min/varoma/obr1...Może coś źle zrozumiałam?


Według jakiego przepisu je robiłaś? Co Ci przywarło do naczynia przy rozdrabnianiu mięsa ? To trzeba przecież wygarnąć kopystką. Przywierać coś może do naczynia w trakcie długiego gotowania. Nie rozumiem o co chodzi?

 

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam.Mam pytanie odnośnie przepisu na pulpety z sosem pomidorowym, mianowicie, mi przywarł do naczynia miksującego. Czy komuś jeszcze tak się stało? Co zrobiłąm nie tak? Postępowałam zgodnie z przepisem...Proszę o pomoc... To już drugi posiłek, który przywarł mi do naczynia.Pozdrawiam


Dzięki Gabi, informacja przekazana dalej

Pozdrawiam Mixi


Na platformie mojthermomix.pl  w kolekcji KUCHNIA  POLSKA, w przepisie na "Racuchy z jabłkami" wkradł się błąd w punkcie 4 Sposobu wykonania. Mianowicie,   rozdrobnione jabłka należy dodać do ciasta, ponownie przemieszać kopystką, a nie jabłka dodawać do pustego już naczynia miksującego,  jak błędnie opisano.

Można sie tego domyśleć, ale nie powinno to wprowadzać w błąd niedoświadczone gosposie.  Cooking  4

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"