Forum APEL do Nowych Użytkowników



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Ja jeszcze dopowiem: :"starzy " użytkownicy niech też wejdą w swój profil i go uzupełnią. Często jest tam  zupełnie puściutko!;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Popieram w pelni Bigsmile   No i moze sie tez przedstawia Bigsmile   Malo kto sie przedstawia...  Codziennie ktos sie rejestruje, ale malo kto ie sie przedstawia;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Tak Gabi to świetny pomysł! To dobry początek nawiązania nowych znajomości w Przepisowni. A jak sami widzicie są tu fantastyczni i bardzo thermomixowi użytkownicy Smile

Pozdrawiam Mixi


Oczywiście że popieram Smile Gabi masz słuszną rację who is who ? Smile


Tak Gabi :D popieram :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Kochani Nowi członkowie przepisowni i użytkownicy TM!  Proszę sama od siebie, ale myślę, że również w imieniu koleżanek i kolegów  - piszcie coś więcej o sobie w profilu przy rejestracji: skąd jesteście (miejscowość), kobieta czy mężczyzna, czym sie zajmujecie. Łatwiej i cieplej wtedy się tu "rozmawia". Czasami to nawet nie wiadomo who is who? Kobieta, facet,  jak się zwracać? Czy moje rozmówczynie popierają apel? Bigsmile Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"