Forum 30 000 Użytkownik Forum Przepisowni


61 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dla mnie oczywiste jest, kto powinien być "nagrodzony drobnym upominkiem"   Love  

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników i zachęcam do udzielania się na tym FORUM a nie tylko korzystania z rad i przepisów, bez zostawienia śladu po sobie w formie komentarza z podziękowaniem bądź uwagą...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Podsumowałam trochę to nasze Forum:

Użytkowników 30107

wpisów/komentarzy 21100 

wniosek: statystycznie tylko 2 na 3 zarejestrowanych użytkowników robi 1 wpis.

A jak jest naprawdę? Podliczam wpisy najbardziej aktywnych użytkowników:

Gabi49: 2790 wpisów

Hanna Gręda: 2338 wpisów

Monika 6500: 3475 wpisów

Grażyna Kamińska: 2758 wpisów

Kokolidek: 844 wpisy

Magi1: 2977 wpisów

VeronicaB71: 2762 wpisy

i ja ElaK: 2363 wpisy

 

(Przepraszam wszystkich tych, których pominęłam)

To razem wychodzi 20307!!!!!! -komentarze wpisane przez 8 osób (średnio ponad 2,5 tys!!!)

No to liczę dalej 21100 (wszystkie wpisy) -20307(wpisane przez 8 osób) =793  !!!???

czyli co 37 zarejestrowany użytkownik wpisuje 1 komentarz, głównie w temacie "Nowi członkowie", po to żeby się przywitać....

Trochę smutna ta statystyka...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


A odnośnie konkursu - dla mnie to żart, świetnie "wpisujący" się w tradycję dzisiejszego dnia.

Taki sam żart, jak przyznanie pierwszych miejsc w konkursie na drugie śniadanie dla ucznia -  wszelkiego rodzaju ciastkom i ciasteczkom.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Wczoraj znajoma "odpalała" nowy TM5 i poprosiła mnie o asystę Bigsmile Pojechałam i "czuwałam" nad tym co przygotowywała razem ze swoimi córkami - 11 latką i 6-latką. Zrobiły risotto, a później oczywiście sorbet truskawkowy. Zjadłyśmy, znajoma zajęła się myciem TM5, a młodsza córka podeszła do niej, skrzyżowała ręce na piersi i z powagą stwierdziła:

"NO TO OD TERAZ MAM NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ !".

Nie wypadało się śmiać, przy jej poważnej minie,  o mało się nie udusiłam i ze znajomą musiałyśmy wyjść na balkon.

Ale dziecko trafnie określiło, czym TM jest dla każdego (oczywiście o ile nie "robi" za eksponat tylko "służy" domownikom.

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Dla mnie thermomix jest najlepszym pomocnikiem w kuchni, małą przetwórnią zamieniającą zwykłe , podstawowe produkty w zdrowe i przesmaczne dania. Bez własnego chlebka nie mogłabym się jużobejść, a najlepiej lubię ten z ziemniakami, który sama trochę zmodyfikowałam i opublikowałam dla przyjaciół z przepisowni. Książki są wszystkie cudowne i kuszą pięknymi zdjęciami potraw. Na ich widok dostaje się oczopląsu, nie mówiąc o pobudzeniu kubków smakowych. Najczęściej jednak zaglądam do "Radości gotowania", może dlatego, że to mój pierwszy przewodnik po termomixowych przepisach. Oczywiście nie tylko samym chlebem człowiek żyje. Codziennie "huczę" w kuchni robiąc zdrowotne napoje, najczęściej napój z zielonej pietruszki. Urozmaicam tylko dodatkami- kiwi, cytryna, limonka. To dla zdrowotności, szczególnie mojego męża. Dzięki TM mogę gotować zdrowo i urozmaicać codzienne menu. Nie wspomną już o wspaniałych słodkich wypiekach, choc teraz bardziej wybieram te pro-zdrowotne. Nieocenione sa też kalendarze ścienne ze wspaniałymi przepisami, no i oczywiscie newslettery. Myslę, że teraz pojawi się węcej nośników do TM5. One sa nieocenionym narzędziem, bardzo wygodne w używaniu, co nie oznacza , że książki są zepchnięte na margines. Książkę można spokojnie przejrzeć, zastanowić się nad wyborem , a potem tylko szybciutko wejść w przepis na ekraniku. Najmniej korzystam z Platformy, bo tutaj trzeba mieć pod ręką komputer, laptop lub inny mniejszy sprzęt z internetem. To mniej wygodne. Szkoda , że tam brakuje opcji drukowania przepisu. Może jednak da się ją wprowadzić? Kolekcje sa piękne i wiele nowości. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


najlepsza funkcja TM? Dla mnie zdecydownie to, że skutecznie zaczarował mega męża!

Funkcjonalność, nowoczesna obsługa i wygląd (mąż lubi gadżety) oraz zachęcający (bo udany) efekt końcowy sprawiły, że wręcz wyrywa się do robienia obiadu/kolacji. A odkąd mamy ten sprzęt w domu (15. stycznia), nie kupujemy pieczywa. I to nie ja jestem odpowiedzialna za chleb w naszym domu.... Najlepiej robi to mój MĄŻ! Jego wcześniejsze dokonania w kuchni? herbata i jajecznica :D

Chyba lepszej funkcjonalności nie trzeba wymieniać :)))


Love Miło powitać 30 000 Użytkownika TM Love


No no jest nas już bardzokucharz-i-szef-kuchni-ruchomy-obrazek-0034 bardzo dużo ale .....Ja swojego TM kocham i w związku z tym wszystko co jest z nim związane jest obłędnie superowe .Mam tez swoje narowy i to widać w moich przepisach ,lubię zmieniać modyfikować ,a potem "wymądrzać się "na forum ,chociaz zrobienie własnego przepisu(przerobionego)jest żmudną pracą ,natomiast komentarze pochlebne są zapłatą .Moją Biblią jest Radość gotowania a szkołą forum  Przepisowni .Pozdrawiam wszystkich zakręconych TM-wiczów ,a zwłaszcza 300000 użytkownika

                                kucharz-i-szef-kuchni-ruchomy-obrazek-0050

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Świetny pomysł, bardzo się mi podoba.

Pozdrawiam.

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Kochani,

bardzo nam miło Was poinformować, że na forum Przepisownia.pl zarejestrował się 30 000 Użytkownik: IwonaM.

Gratulujemy i serdecznie witamy!

Z tej okazji zapraszamy pozostałych Użytkowników do udziału w aktywnej konwersacji na temat Waszego ulubionego przepisu, funkcji, z których najchętniej korzystacie używając Thermomix, książki, do której najczęściej zaglądacie, aby zaczerpnąć kulinarnej inspiracji lub kolekcji zawierającej Wasz ulubiony zestaw dań.Na wypowiedzi czekamy bezpośrednio na forum

w sekcji 30 000 Użytkownik Forum Przepisowni

do piątku 03go kwietnia 2015 r. godz. 23:59.

Najciekawsze zostaną ocenione przez trzyosobowe jury Działu Marketingu Vorwerk Polska Thermomix oraz nagrodzone upominkiem.

Pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix