Forum 1 maj...



24 odpowiedzi | Ostatni wpis

Mi wekendzik minął super, odpoczęłam poleniuchowałam i pogotowałam troszku oczywiście z TM.  Smile Smile Smile ale chyba za dużo piłam zimnego piwa bo dzisiaj katar, kaszel i bolace gardło hehehehe ;)ale troszku witaminek i przejdzie, mam nadzieję Smile pozdrowionka

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Weekend  był dla mnie bardzo pracowity. Oczywiście  praca w domu u siebie, u córki z mężem tapetowliśmy pokój naszej wnuczki, pranie, gotowanie, pieczenie itp. poszalałam z TM. Poza tym imieniny teściowej, trochę leniuchowania na leżaczku w słoneczku. Szkoda ,że już się skończył tydzień !:(

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Teraz mogę już zapytać: Jak minął Wam dłuuugi weekend?

Pozdrawiam Mixi


Veroniko, ależ miałas pecha, gorąco współczuję. Ja przez wszystkie dni odpoczywałam  z Thermomixem. To już chyba nałóg. Ciągle coś się chce z nim i w nim robić. Dzisiaj mam mojej Teściowej imieniny - Irenki i też już  mnóstwo różności narobiłam. Teściowa ma 83 lata i wspólnie z rodzinką przygotowujemy dla niej imprezkę. Każda cos zrobi i potem obżarstwo!Będzie tort i szampan z truskawkami!  Na kolację ja z córką przygotujemy pizzę. Łatwo, szybko i smaaaaaacznie!Bardzo wszyscy lubimy pizzę, często gości na naszym stole. Pogoda cudna, trochę się opalam na leżaczku, żeby już nie straszyć białością. Cudownej pogody dziewczyny. Jeszcze tylko jutro wolne i do roboty! Party

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Dzieki dziewczyny Love Love . Powoli dochodze do siebie:)  Jeszcze pare dni i bedzie lepiej Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


A ja dzisiaj w pracy... J)  ale pobyt u rodziców udany. Odpoczęłam naładowałam baterię... pogoda była cudna, przyroda zachwycała i grilek smakował:)  ale co piękne trwa krótko... ale jeszcze wekend przed nami. Pozdrowionka dla wszystkich Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Vercia wracaj szybciutko do zdrowia !!! Buziaki - przytulaki Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


współczujemy

Pozdrawiam Mixi


1 maj super.... a teraz w lòzku...:( Aw Aw . Plackiem w lòzku od wczoraj rano, mam juz po wyzej uszu taka impreze... Zapalenie kregòw szyjnych i blednika... Dzisiaj troche lepiej, ale glowa mi peka jeszcze w szwach, zoladek do gòry nogami, i jeszcze chodze jak pijana, ale juz nie tak jak wczoraj... -ani usiasc ...,tylko lezec i koniec... Wiem, ze to nie jest temat kulinarny , ale poniewaz to miejsce spotkan na Forum, na male pogaduszki..., wiec sie podzielilam troche moim "nieszczesciem" z kolezankami... Aw

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Elu, ja też  mieszkam prawie jak na wsi, bo w cichej dzielnicy miasta, która kiedyś , dawno temu , była wioską. Z jednej strony mam widok na las, z drugiej łąki, łąki, duuużo zieleni. Właśnie dziś wracałam wieczorem i słychac było rechot żab i wspaniały zapach budzącej się zieleni wokół. Głęboki oddech jeden, drugi , kolejne. Cudownie!  Ja też nie mam ogrodu bo się na tym nie znam, ale mam dużo iglaków nie wymagających specjalnej pielęgnacji, oczko wodne z rybkami i właśnie żabami. Nie uprawiam żadnych jadalnych roślin bo nie mam na to czasu. Może kiedyś? Sadzonki kwiatów jednorocznych kupuję , ale dopiero po 15 maja, po zimnej Zośce i ogrodnikach. Są tańsze i już raczej nie przemarzną. Kiedyć , parę lat temu 20 maja przymrozki zniszczyły mi wszystkie posadzone kwiaty, cały klomb! Od tej pory nie śpieszę się, czekam i potem mam przepiękne pelargonie bluszczolistne, begonie królewskie i inne. Róż nie hoduję, one są wymagające: dobra ziemia, nawożenie itp. Kocham je jednak najbardziej ze wszystkich kwiatów. Jeszcze bzy i konwalie. Te drugie rosną mi przed ogrodzeniem w tzw. przedogródku. Już są spore, a za kilka dni będą kwiaty i niesamowity zapach! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Lubię też patrzeć, jak wiosną w ogrodzie pokazuje się życie  Smile jak rosną kwiaty, jak pokazują się im pączki kwiatowe... a potem czekam aż rozkwitną  Smile

Nie mam cudownego ogrodu o jakim marzyłam, gdy budowaliśmy dom kilka lat temu ale cieszę się tym co mam.

A jutro  na targu kupię sadzonki ziół jednorocznych i pewnie jakieś kwiatki, bo cebulowe już w większości przekwitły  Aw   :((  a na róże i lawendę trzeba trochę poczekać...  Wink

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Gabi, ja uwielbiam wiosnę na wsi  Smile  Rano, zanim wszyscy wstaną biegam z psami ( para owczarków niemieckich ) i rozkoszuję się zapachami, intensywnością kolorów i ostatnio słońcem... A wieczorem idę na długi spacer i słucham koncertu żab... To mnie wycisza, relaksuje... i w ten sposób ładuję akumulatory... Takie chwile tylko dla siebie są mi niezwykle potrzebne.

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Wiosna jest najpiękniejszą i nasmaczniejszą porą roku Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, pięknie dziękujemy za miłe słowa, ale Tobie też się coś należy . Wiosna jest cudowna,  pełna zapachów i śpiewu ptaków, zwłaszcza wczesnym rankiem. Czy korzystacie z tego, żeby wyjść raniutko na dwór i posłuchać  odgłosów wiosny? Zachęcam! Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Bycie z Wami jest samą przyjemnością Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, a ty co bedziesz porabiac ? Jak bedziesz swietowac? Zamknij komp na kilka dni w szafie i odpocznij sobie, ... od pracy i ... od nas Wink Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Bory Tucholskie:O Shock ... , piekna sprawa..., zwiedzilam kiedys i tamten zakatek, pieknie Love Love Love . Bedziesz z rodzina, rodzicami, na lonie natury... wybòr8) Cool ; popieramy;) Wink , popieramy;) Wink . My spedzimy 4 dni, tak planowalismy z mezem, zabawa, wesole towarzystwo, male co nieco do jedzenia, a wieczorami na balety, zrzucic kilogramy;) Wink Wink Party Party Party

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Masz racje, Elu:) Smile . Zazwyczaj nie mamy na nic czasu, ciagle gdzies gonimy, mamy moc rzeczy do zrobienia...  Taki czas , wspòlnie spedzony z rodzina, trzeba wykorzystac do max.  Kazda okazja jest dobra, jak mòwisz, ale majòwka jest troche, jakby to powiedziec...., ma w sobie cos magicznego, prawda? Bigsmile Bigsmile . Moze dlatego, ze to wiosna, piekne slonce, moc zieleni, kwiatki, ptaszki, wiec i my budzimy sie do zycia, kto to wie...??? Love Love Love

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Ja zamierzam wyjechać z rodzinką do rodziców w Bory tucholskie. Cisza, spokój i łono natury i zamierzam odpocząć Smile i to porządnie Smile oczywiście będzie grill i spacerki po lesie, żeby zgubić kaloriie grilowe :D a pogoda ma dopisać więc będzie super !!! :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Lubimy to!

Pozdrawiam Mixi


Każde Święta mają swój urok ale majówka daje zupełnie inne możliwości! Ten czas spędzony wspólnie w radosnej atmosferze jest bezcenny  Love

Cooking  2

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Veronica, tu w Polse 2 maja będzie środek dłuuuugirgo weekendu!  Smile

Zaczynamy majówkę w tym roku już w kwietniu Love  , w sobotę 28.04 a kończymy 6 maja!!! Ty sobie wyobrażasz ile my przybierzemy na wadze? 

Oczywiście żartuję  :)  Wink Są tacy, którzy przez 9 dni będą tylko jedli i pili piwo ale my, oprócz tego planujemy wycieczki rowerowe, wspólną grę w siatkówkę; do młodszych córek przyjdą koleżanki, żeby pograć w podchody. 

W zamrażarce muszę mieć zrobione kilka litrów lodów  Party bo wszyscy uwielbiają  Love Do tego zamrożone kostki, żeby można było na bieżąco robić napoje... Lubię ten czas...

Pozdrawiam

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Ludzie, co macie w planie na 1-go maja? Moze zrobimy sobie wspòlny pik-nik??? Zartuje;) Wink Wink .U nas , albo "wypad" na lono natury, albo nad morze, a mlodziez (i nie tylko)- kino, wieczorem...  My, prawdopodobnie, zrobimy sobie maly wypad nad jezioro, do znajomych... Party Party Party   ... dobra zabawa,wesole towarzystwo Bigsmile :bigsmile:  i troche... obrzarstwa:( , niestety... Gdzie sie wybieracie??? Piszcie przepisy i jakie macie plany, a 2-go maja napiszemy, ile przybylo na wadze:D :D :D

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink