Forum :)


Edytowane przez: anetka653 na 24.10.2012 - 15:51

7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cooking  10 Witaj Anetko Smile cieszymy się z każdego nowego Miłośnika TM Bigsmile :D Smile Podziel się z nami swoim doświadczeniem Party :love:  Pozdrawiam serdecznie Cooking  10 Cooking  4

 


I ja Cie witam w naszym gronie Bigsmile :bigsmile:  Teraz tylko brac sie do dziela trzeba;)  3 lata, to sporo doswiadczenia Bigsmile Sluzymy pomoca, przepisami i pogaduszkami, i czekamy na Twoje kulinarne "dziela" Bigsmile Wink Cooking  6 Cooking  7 Cooking  1

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


bardzo dziękuje za miłe przywitanie :).ja równiez byłam zdziwiona...,no cóż każdy jest tylko człowiekiem,masz racje lepiej pózno niz wcale.bardzo dziekuje za rady,a inspiracji na pewno mi nie braknie :),fajnie że jest taka super strona z tak milymi ludzmi Bigsmile .

pozdrawiam serdecznie  


Witamy Anetko cieplutko :D cieszę się, że nas znalazłaś i jesteś z nami Party tutaj napewno znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych, czekamy tez na Twoje pomysły. Pozdrawiam serdecznie :D i miłego kucharzenia z TM :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Bigsmile Witaj Anetko! Lepiej późno niz wcale. Dziwi mnie tylko , dlaczego Twój przedstawiciel handlowy nie powiedział Ci o istnieniu przepisowni. Ona już jest drugi rok (będzie w  listopadzie). Pewnie też nie bywasz na stonie Thermomixa, bo byś wiedziała o jej istnieniu. Zaprenumeruj sobie newsletter, a będziesz wiedziała o wzystkich nowościach w firmie. Teraz  czerp  z przepisowni przepisy bo jest ich całe mnóstwo. No i oczywiście dodawaj swoje !

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witam wszystkich. Posiadam TM od trzech lat. dzis dowiedziałam się o tej super stronce i forum, więc szybciutko się zalogowałam i oto jestem Mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego o TM od was a sama w miarę możliwości też będę służyć pomocą. Pozdrawiam Aneta:)