Forum Czy mogę korzystać z akcesoriów urządzenia TM5 do TM6?


Edytowane przez: Mixi na 08.03.2019 - 21:51

5 odpowiedzi | Ostatni wpis

It’s extremely simple to utilize our [size= 11pt; font-family: Arial, sans-serif; color: #1155cc; background-color: transparent; font-variant-numeric: normal; font-variant-east-asian: normal; font-variant-alternates: normal; font-variant-position: normal; text-decoration-line: underline; text-decoration-skip-ink: none; vertical-align: baseline; white-space-collapse: preserve]Delhi Escort Agency[/size] These Kinky ladies get proficient in preparing in offering quality types of assistance. Regardless of how you like to support the stunning sentiment of your life, they can’t give you something. They will likely give you the most mindful assistance.


Osłona noża miksującego jest również kompatybilna z urządzeniem Thermomix® TM5, proszę mieć jednak na uwadze, że urządzenie TM5 nie posiada kilku funkcji i trybów dostępnych w modelu TM6 (między innymi trybów Sous-vide oraz Wolne gotowanie). Możliwe jest oczywiście używanie ustawień manualnych, jednak wahania temperatury w TM5 są dość wysokie i może to wpłynąć na oczekiwany efekt gotowania. Nie można także jednorazowo ustawić dłuższego czasu niż 99 min – należałoby ręcznie wydłużyć czas gotowania.

Pozdrawiam Mixi


A czy osłona noża miksującego pasuje do TM5?


Akcesoria urządzenia TM6, takie jak nóż i naczynie miksujące, nie są kompatybilne z urządzeniem TM5 i odwrotnie. Naczynie jednego urządzenia można włożyć do drugiego, ale nie można w nim gotować. Pojawi się również komunikat o błędzie. Osłonę przed rozpryskiwaniem, miarkę, koszyczek, pokrywę i przystawkę Varoma® można stosować wymiennie dla TM5 i TM6.

Pozdrawiam Mixi