ewapiasecka


ewapiasecka

1

Aktualna liczba punktów użytkownika: 0

O mnie: 

https://mazzani.pl/projektowanie-wnetrz/
Cześć! Jestem Ewa Piasecka, projektantka wnętrz z zamiłowaniem do tworzenia przestrzeni, które opowiadają historię, emanują charakterem i dostosowują się do unikalnych potrzeb moich klientów.

Zawsze fascynowało mnie to, jak wnętrze może wpływać na nasze samopoczucie i codzienne doświadczenia. Dlatego każdy projekt traktuję jak szansę na stworzenie nie tylko estetycznego, ale i funkcjonalnego środowiska, które doskonale współgra z indywidualnością każdej osoby.

W mojej pracy z biurem projektowym Mazzani, kładę nacisk na innowacyjność i świeże podejście do designu wnętrz. Śledzenie najnowszych trendów i eksperymentowanie z różnymi stylami pozwala mi na tworzenie unikalnych, zindywidualizowanych projektów, które nie tylko spełniają oczekiwania, ale również je przekraczają.

Czerpię inspirację z podróży, sztuki, natury i historii. Każde z tych źródeł inspiracji wplata się w moje projekty, nadając im niepowtarzalny charakter. Uwielbiam eksperymentować z kolorami, teksturami i formami, tworząc wnętrza, które są jednocześnie odważne i harmonijne.

W moim przekonaniu, wnętrze powinno być odbiciem osobowości mieszkańców, pełniąc rolę przytulnego schronienia, gdzie każdy element ma swoje znaczenie. Dlatego też, podczas współpracy z klientami, staram się zgłębić ich gust, marzenia i aspiracje, aby stworzyć projekt, który będzie dla nich nie tylko funkcjonalnym miejscem, ale także oazą, w której będą mogli się odnaleźć i odprężyć.

Który model Thermomix ® posiadasz?: Thermomix ® TM 6
Czy współpracujesz / pracujesz w Vorwerk Polska?: Nie
Umiejętności kucharskie: Początkujący kucharz
Imię: Mrs Ewa Piasecka
Najlepszy przepis: 
Najczęściej komentowany przepis: 
Opublikowane przepisy: 0
Komentarze: 0