Forum Zdarty napis Thermomix na obudowie



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dziękuję za informacje.
Szkoda, że nie podlega gwarancji, przy takiej cenie napis powinien być niezniszczalny Smile
na szczęście wada nie wpływa na użytkowanie TM6


Witam. Tak napisałam do serwisu. Obudowa niestety nie jest na gwarancji. A jej wymiana z kosztami transportu wynosi 303zł.
Cytując: "Uprzejmie informujemy, iż wytarte logo na obudowie urządzenia Thermomix® nie podlega gwarancji. Zgodnie z warunkami gwarancji jakie Vorwek Polska udziela na urządzenie Thermomix®, naprawa gwarancyjna nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi i niezależnymi od producenta.

W przypadku odpłatnej naprawy:
- obudowa 138 zł,
- koszt usługi serwisowej 100 zł,
- koszt usługi transportowej (65 zł wraz z kartonem w obie strony) - opcjonalnie - istnieje możliwość osobistego dostarczenia urządzenia do Autoryzowanego Serwisu Technicznego."


Witam, czy uzyskała Pani odpowiedź dotyczącą startego napisu? Ja posiadam TM6 i również mam ten problem


Witam, podczas robienia lodów termomix nagle się wyłączył i nie chce się włączyć i nie mogę wyciągnąć zawartości naczynia. Czy miał ktoś taki problem?


Witam, podczas robienia lodów termomix nagle się wyłączył i nie chce się włączyć i nie mogę wyciągnąć zawartości naczynia. Czy miał ktoś taki problem?


Witam.
Jestem ciekawa czy udało się Pani czegoś dowiedzieć na ten temat? Mi też podczas mycia (nie wiem może za mocno przecieram) część napisu się starła. Jestem ciekawa czy obudowę można jakoś wymienić.


Witam,
podczas mycia obudowy porysował się napis Vorverk i zdarło się część napisu Thermomix- zostało tylko "hermomix". Jest to tylko defekt wizualny, jednak moje urządzenie stale stoi na szafce i bardzo mi to przeszkadza. Czy jest możliwość wymiany plastikowego panelu w ramach gwarancji? Jestem użytkownikiem TM od 2007 r. i w starszym modelu obudowa była "nie do zdarcia". Będę wdzięczna za info.