Forum witam witam i o gnocchi pytam?



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Super :D będziemy robić !!!!!! :D :D :D :D :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Wypróbuję, może nawet w niedzielę, bo w domu mam "makaroniarza z upodobania" - makarony, kopytka to mógłby jeść codziennie. Czasami żartuję, że jego to chyba ktoś w kołysce podmienił Bigsmile   Dam znać Love

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Nie ma za co Bigsmile   Wypròbuj i daj znac czy smakowaly te kopytka od "makaronòw", jak to ja ich nazywam :D :D :D  Lacznie z moim mezem - makaronem Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Dziękuję - dodane do ulubionych Love

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


kokolidek wrote:

veronicab71 wrote:

Jesli zas potrzebujesz klasycznego przepisu na wloskie gnocchi, moge podac, jesli chcesz Smile Pozdrawiam Bigsmile Bigsmile

Ja potrzebuję, i to bardzo Bigsmile   Mogę prosić? Love

Zaraz wrzuce Bigsmile Wink Wink

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


veronicab71 wrote:

Jesli zas potrzebujesz klasycznego przepisu na wloskie gnocchi, moge podac, jesli chcesz Smile Pozdrawiam Bigsmile Bigsmile

Ja potrzebuję, i to bardzo Bigsmile   Mogę prosić? Love

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


http://www.przepisownia.pl/przepisy/migdalowe-kopytka-z-cynamonem/442065

Przepis jest tez w ksiazce podstawowej Smile

Jesli zas potrzebujesz klasycznego przepisu na wloskie gnocchi, moge podac, jesli chcesz Smile Pozdrawiam Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


hejka czy ktos ma przepis jak zrobic dobre kluchy gnocchi? nie kupne