Forum pytanie o warianty przepisów



3 odpowiedzi | Ostatni wpis

tworzenie wariantu na Przepisowni jest możliwe kiedy twórca danego przepisu wyrazi na to zgodę przy tworzeniu przepisu. Jeśłi istnieje taka mozliwość bez problemu możesz stworzyć własny wariant - zmienić składniki czy kroki przygotowania Smile

Pozdrawiam Mixi


Drodzy Moi,

zauważyłam na forum, że są tworzone warianty przepisów... W regulaminie nie mogę znaleźć, na jakiej podstawie jest to już wariant.. Czy on różni się tylko drobiazgiem? Kiedy to wariant przepisu, a kiedy nowy przepis?

Np. znalazłam przepis, z którego często chcę korzystać, ale wolę dodać inne przyprawy, mniej lub bardziej posiekać, może trochę inaczej wykonać, dodać jeden jakiś drobiazg. Chciałabym go zapisać na przepisowni, ale z moimi uwagami - czy to jest wariant przepisu? Bo zauważyłam również, że wiele przepisów praktycznie niczym się nie różni, a nie są stworzone jako "wariant" tylko osobny przepis.

To jak to jest?

Z góry dziękuję za pomoc Smile Jestem tu nowa i moje pytania mogą się wydać banalne, ale zamierzam być aktywnym członkiem forum i nie chcę łamać jakichś zasad Smile

Pozdrawiam