Forum Przepisy na dobre zupy6 odpowiedzi | Ostatni wpis

A macie jakieś sprawdzone przepisy na klasyczny rosół lub żurek? Dopiero zaczynam swoją przygodę z gotowaniem, a zaraz po świętach odwiedzają mnie znajomi (obcokrajowcy) i chciałabym przygotować coś typowo polskiego Smile Podobno te dwie zupy są najbardziej cenione, przynajmniej według tego artykułu http://www.portal-zdrowia.eu/kuchnia-polska-5-najbardziej-cenionych-dan/. Na pewno zrobię też pierogi, ale chyba zdecyduję się na farsz z kapustą i grzybami.


Zupy są bardzo zdrowe,można je jadać zarówno na zimno jak i na ciepło.Niestety nie każda z zup jest łatwa w przyrządzeniu,dlatego warto posługiwac sie sprawdzonymi przepisami.Chcąc zrobić pyszny i klarowny barszcz czerwony warto posiłkować sie przepisem ze strony [size= 13px; color: #1155cc; font-weight: 400; text-decoration: underline; font-family: 'Arial'; font-style: normal; text-decoration-skip-ink: none]https://domowejroboty.pl/przepisy/barszcz-czerwony/[/size] Przepis jest napisany bardzo prostym językiem,prowadzeni jesteśmy krok po kroku na wszystkich jego etapach.Barszcz czerwony to klasyka,na świątecznym stole króluje od lat i zawsze jest miło widziany przy okazji innych imprez i spotkań rodzinnych.[size= 13px; color: #1155cc; font-weight: 400; text-decoration: underline; font-family: 'Arial'; font-style: normal; text-decoration-skip-ink: none]

[/size]


szukam przepisow na zupy ale nie krem zupy.
z gory dzieki


O! Świetny przepis. Zupy kremy są pyszne. Smile


Widzę,że nie ma tutaj takiego właśnie tematu a jednak by się przydał. Czasami nie mamy czasu na to aby przyrządzić skomplikowany obiad. A czasami po prostu nie mamy ochoty. Sama na tygodniu na przykład lubię dzien czy dwa zjeść zupkę niż obiad ( szczególnie w takie gorące dni letnie jak teraz).

Zacznę od siebie
http://przepisy.pl/przepis/krem-brokulowy

Na stronie jest przepis na krem brokułowy.Zupa łatwa, smaczna i zdrowa.

Licze tutaj również na Wasze propozycje.