Forum Prowadzenie dzialalnosći nierejestrowanej3 odpowiedzi | Ostatni wpis

[=#050505; font-family: 'Segoe UI Historic', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #f0f2f5]Najprościej Ci będzie założyć DG bo będąc na etacie odprowadzasz tylko zdrowotne, które i tak do Ciebie wróci po rozliczeniu PIT więc tak naprawdę poza księgową (np Ifirma ma księgowość za 90 zł netto) nie będziesz miała żadnego kosztu i ryzyka. DG w każdej chwili możesz zawiesić [/][=#050505; font-family: 'Segoe UI Historic', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; background-color: #f0f2f5] Strach ma wielkie oczy a może to być dla Ciebie fajna droga ku innej rzeczywistości i więcej swobody.
[/]Więcej informacji na temat prowadzenia dzialalności znajdziesz na tej stronie http://korax-finanse.pl/ Wczytaj się Smile


Cześć,

chciałabym podpytać o doświadczenia te Szczęściary, które otworzyły swój biznes. Na ten moment pracuję na pełen etap, ale chciałabym spróbować otworzyć swój gabinet psychoterapeutyczny. Chciałabym na początek zobaczyć, czy będę miała pacjentów/klientów więc może na start działalność nierejestrowana? Czytałam że nie trzeba od razu zakładać swojej działalności, o ile nie przekroczy się 50% średniej krajowej. Chcę wszystko robić zgodnie z literą prawa a jednocześnie boję się od razu zakładać swoją działalność (ZUS itp.). Czy któraś z Was miała na początek działalność nierejestrowaną?