Forum Problem z wagą!



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

Teraz rozumiem. Dzięki za informację. Nie wiadomo kiedy i mnie się to może przydać.


GusGus wrote:

Czyli one same z siebie się odkręciły?

Przyczyną jest np przesuwanie tm bez podnoszenia. Same raczej się nie odkrecą. U mnie były dość mocno dokręcone ale mogły być delikatnie przestawione wzgledem plastików, które ustalają właściwą pozycję, a to może skutkować niewłaściwym pomiarem lub jego brakiem.


Czyli one same z siebie się odkręciły?


Witam.
Moja waga też fiksowała albo pokazywała 0 albo max.
Znalazłem film na youtube, który instruuje jak naprawić usterkę w domowym zaciszu Wink
Potrzebny jest mały klucz torx i płaski śrubokręt.
Mi to zajęło ok 1 godz.

https://youtu.be/nXdWmuzP_08

Powodzenia Smile

Sens całej naprawy to na nowo przykręcenie płytek z czujnikami do których przymocowane są stopki tm5

Mi waga wysiadła 2 miesiące po gwarancji. Przypadek?


Witam ! Czy ktos mial podobny problem prosze o pomoc mam Tm 5 od kilku dni waga zaczela wariowac Aw skacze pomiedzy 5-10 a -5-10 czy ktos ma jakies rozwiazanie tego problemu ? Prosze o pomoc Aw


bgolab
Mojej zabawce właśnie stuknął rok i nigdy problemów z wagą nie miałem.
Jeśli u Ciebie się powtarzają, to zamiast napraw reklamacyjnych zażądaj od sprzedawcy reklamacji na mocy naszej krajowej Ustawy.
Wtedy przy drugiej naprawie będziesz mógł zażądać skutecznie zwrotu kwoty zakupu.


Jeżeli coś niepokojącego dzieje się z urządzeniem, należy wypełnić formularz na stronie -> https://thermomix.vorwerk.pl/uslugi/formularz-zgloszenia-serwisowego/

Pozdrawiam Mixi


Problemy z waga ma ten model od samego początku. Cały czas mam wrażenie, że w nowych egzemplarzach go nie poprawiono co będzie oznaczało, że po gwarancji będzie to słono kosztowało.


Witam u mnie ten sam problem ,dzis waga zaczęła pokazywac 0000g i max zgłosiłam do serwisu zobaczymy co odpowiedzą


Zrób filmik w momencie występowania tej wady i pokażesz go serwisantom.


Zrób filmik w momencie jak się dzieją te historie i pokażesz serwisantom.


W moim Thermomixie zaczyna wariować waga.
Gdy próbuje coś odważyć wskazuje na zmianę 0000g i MAX.
Po ok. 1 dniu wszystko wraca do normy, Thermomix działa i odważa poprawnie. I znowu nagle coś się zacina po jakimś czasie i znów jest 0000g i MAX na zmianę.
Wezwałam serwis, ale nie jestem pewna czy jak oddam go to akurat nie będzie miał "dobrego czasu" i będzie dobrze odważał - nie wiem czy wtedy nie naliczą mi opłaty serwisowej...
Miał już ktoś taki przypadek?