Forum Picie kawy a dieta?

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

9 odpowiedzi | Ostatni wpis

Kawa jest bardzo zdrowa. A picie kawy a dzieta najlepsze połączenie. Warto wypić kawę tuż przed treingiem zamiast innych wspomagaczy. Kawa pomaga również oczyszczać nasz organizm. Ja uwielbiąm Pellini pije od lat, kupuję przeważnie online w sklepie venosa: https://www.venosa.pl/produkt/kawa-pellini-espresso-bar-cremosso-n46-250g/ aczkolwiek na liscie moich faworytów jest również costa i ją zamawiam również w internecie u konesso.


ja nie wyobrażam sobie życia bez kawy! piję codziennie po dwie trzy filiżanki i chudnę:) nie dajmy się zwariować!
http://domologiastosowana.pl/vanefist-neo/


Cześć,

Generalnie jestem zdania, że kawa – nie jest niczym złym. Nawet tutaj: https://silniejszy.pl/naturalne-spalacze-tluszczu/ - podają, ze to jeden z najlepszych naturalnych spalaczy tłuszczu.

Problemem jest jednak to, że jak kawa to cukier i śmietanka. To wszystko to kalorie (przypomnę – 1 łyżeczka to 20 kcal), więc z tym trzeba uważać. Tym bardziej, że mało kto lubi pić gorzką kawę.


Ja tam mogę to spokojnie łączyć. Nie ma u mnie z tym żadnego problemu.


kawa jest jak najbardziej zdrowa (w rozsądnych ilościach), nakręca metabolizm. Można śmiało pić plus suplementować np. magnez albo jakis inny suplement diety. Ja np stosuje https://tokyobrothers.pl/jak-stosowac-gastramin-opinie-i-komentarze/ żeby jelitka dobrze sie czuły.


Hmm, myślę, że trzy filiżanki dziennie to jest całkiem sporo... Wręcz bym powiedziała, że ZA DUŻO.

Jedna, maks dwie kawy dziennie - niezależnie czy to cappucino, rozpuszczalna czy czarna. Nie ma co przesadzać, tym bardziej, że kawa nie jest zbyt zdrowa.

Ja osobiście całkowicie zrezygnowałam z kawy. Początkowo zaczęłam stosować Yerba Mate, potem przerzuciłam się na Zieloną kawę, a teraz w ogólę jej nie piję. Zaczęłam za to brać tabletki z zieloną kawą (znacznie zdrowsze i wygodniejsze): http://wtabletkach.pl/iqgreen-opinie-o-tabletkach-zielonej-kawy/

Różne źródła podają różne dane, ale coraz wiecej osob ma problemy z krążeniem i jednym z głównych powodów jest nadużywanie kawy...


Do trzech filiżanek dziennie i nie masz się czym martwić.


Co sądzicie o piciu kawy? Ostatnio dostałam taki ekspress https://www.konesso.pl/product-pol-2604-Ekspres-do-kawy-Saeco-Royal-Gran-Crema.html i zaczęłam pić kawy znacznie więcej, zastanawiam się jak to się może odbić na moim zdrowiu?