Forum Picie kawy a dieta?5 odpowiedzi | Ostatni wpis

kawa jest jak najbardziej zdrowa (w rozsądnych ilościach), nakręca metabolizm. Można śmiało pić plus suplementować np. magnez albo jakis inny suplement diety. Ja np stosuje https://tokyobrothers.pl/jak-stosowac-gastramin-opinie-i-komentarze/ żeby jelitka dobrze sie czuły.


Hmm, myślę, że trzy filiżanki dziennie to jest całkiem sporo... Wręcz bym powiedziała, że ZA DUŻO.

Jedna, maks dwie kawy dziennie - niezależnie czy to cappucino, rozpuszczalna czy czarna. Nie ma co przesadzać, tym bardziej, że kawa nie jest zbyt zdrowa.

Ja osobiście całkowicie zrezygnowałam z kawy. Początkowo zaczęłam stosować Yerba Mate, potem przerzuciłam się na Zieloną kawę, a teraz w ogólę jej nie piję. Zaczęłam za to brać tabletki z zieloną kawą (znacznie zdrowsze i wygodniejsze): http://wtabletkach.pl/iqgreen-opinie-o-tabletkach-zielonej-kawy/

Różne źródła podają różne dane, ale coraz wiecej osob ma problemy z krążeniem i jednym z głównych powodów jest nadużywanie kawy...


Do trzech filiżanek dziennie i nie masz się czym martwić.


Co sądzicie o piciu kawy? Ostatnio dostałam taki ekspress https://www.konesso.pl/product-pol-2604-Ekspres-do-kawy-Saeco-Royal-Gran-Crema.html i zaczęłam pić kawy znacznie więcej, zastanawiam się jak to się może odbić na moim zdrowiu?