Forum nośnik przepisów10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Dzięki za wskazówki. Juz wiem, co i jak.
_________________________
Jak schudnąć do wakacji?


Nie ma tekiej już możliwości by dodać nośnik. Możesz pisać do wsparcia by ręcznie Ci dodali nośnik - zrezygnowali już z nich. Więcej info masz na stronie https://support.vorwerk.com/hc/pl/articles/360002584339-W-jaki-spos%C3%B3b-mog%C4%99-aktywowa%C4%87-sw%C3%B3j-no%C5%9Bnik-przepis%C3%B3w-na-nowej-platformie-Cookidoo-

Nie ma takiej możliwości, własne przepisy polegają na tym że możesz sobie ustawić ręcznie czas/temperaturę/obroty i koniec. Trzeba ręcznie odmierzać i tarować każdy poszczególny składnik.

Przepisy z kreatorem tzw. Wizzard-em czyli Dalej..Dalej... o których myślisz musisz kupić na nośnikach (okragłe pestki w TM5) lub płacić za dostęp online do wszystkich możliwych przepisów umieszczonych na Cookidoo gdzie te przepisy możesz sobie segregować w postaciach "kategorie/zakładni/twój tydzień".

Kupowanie książek i kupowanie osobno nośnika jest porażką, powinno się wraz z książką otrzymać i nośnik ale to już kłótnia na poziomie czy do zwykłych książek dostarczać wersję e-book.

Z punktu informatycznego to te pestki to są jako pendrive a cookido key to karta wifi.
Te 4styki magnesowe vcc,gnd,tx,rx czyli jest to rs232 lub USB co wie każdy elektronik.
Lecz nie ma szans i szkoda zachodu, utraty gwarancji itp. by rozpracować dostęp do nośnika, metodę zapisu przepisów a na dodatek pewnie jest jeszcze wszystko pod certyfikatem więc i tak się nie uda.

Producent nie udostępnia nawet API więc nie ma szans by przepisownia mogła swoje przepisy synchronizować z oficjalną platformą. Gdyby je otworzono to była by to już rewolucja bo admini przepisowni zaczeli by akcję "wszystkie ręce do roboty, zmieniamy przepisy by pasowały pod schemat cookidoo i się synchronizujemy" i naprawdę to było by coś.

9 lat trwało by zrobić oficjalną alikację na androida więc wątpie by odblokowano API lub w jakiś sposób otwarto ową platformę.

Trochę się rozpisałem. Przepisy własne polegają na trybie ręcznym i koniec kropka.

------------------------------------------------------------------------------------
Tylko prawdziwy kucharz potrafi zrobić jajka na miękko bez Termomiksa Smile


Jak zarejestrować wszystkie zakupione nośniki przepisów?


@wsoo,

można dodawać tylko te przepisy, które są dostępne na platformie www.cookidoo.pl.

Miłego dnia!

Pozdrawiam Mixi


A czy w jakiś sposób można na przykłąd dodać nowy przepis własnoręcznie aby mieć go na coook-key i korzystać z niego przez wyświetlacz ?W pierwszej kolejności należy zarejestrowac się na platformie z przepisami www.cookidoo.pl i wybrać opcję Aktywuj mój nośnik przepisów na Thermomix.  Smile

Pozdrawiam Mixiw jaki sposób zgrać przepis z neta na nośnik,z góry dziękuję i pozdrawiam Darek