Forum kolana pszczoły

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

13 odpowiedzi | Ostatni wpis

albo powiedza że to moja wina :(( :((nawet myslec nie chce denerwuje mnie ta waga na oko musze robić

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


Aguś no coś Ty Smile jak nawet jest jakiś problem to go rozwiążą Smile Smile Smile Smile zobaczysz Smile Smile Smile Smile Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


No szkoda tyle kasy poszlo a masz:(boje sie ze zaczne watpic w niego ; (

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


Kolana pszczoły, mniam pychotka, bardzo je lubię :D

Aguś mam nadzieję, że szybko rozwiążesz problem z wagą Smile Smile Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


juz zgłoszone beda się kontaktowac Smile

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


W takim razie najlepiej jakbyś zadzwoniła do Call Center: 71 / 78 07 200, 71 / 78 07 222 Smile

Pozdrawiam Mixi


no a mi pokazuje 30g waga miarki,dzisiaj nawet nie wazył mi drożdży jak dodawałam :(.Mixi jest na płaskiej powierzchni

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


Love  Agnieszko, miarka TM waży 25g,ja zawsze wagę sprawdzam miarką, Powodzenia  Love


Sprawdź proszę ustawienie Thermomixa, czy jest na płaskiej powierzchni, czy nóżki TM nie są zabrudzone?

Pozdrawiam Mixi


Elu włanie nie kabel był prosty nie zawiniety :~nie strasz??po raz kolejny robie i waga na nim mi nie działa  Puzzled

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com

 


Agnieszko, wydaje mi się, że coś Ci się zadzialo z wagą  Puzzled  Mam nadzieję, że to tak jednorazowo (np. kabel gdzieś się opierał, bo był skręcony???) a 60 g soku z cytryny to właśnie 2-3 szt (zależy jakie duże  Smile  ) Cieszę się, że poradziłaś sobie świetnie z tymi kłopotami i zrobiłaś wspaniałego drinka  Bigsmile  Ja też go bardzo lubię i chętnie robię zwłaszcza w takie chłodne dni jak ostatnio  Wink  Świetna rozgrzewka  Love  Pozdrawiam, Ela  :) 

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


dziewczyny mam pytanie,czy ktos robił juz tego drinka?robiłam dzisiaj ale mam pytanie co do soku z cytryn pisze tam 60g soku z cytryn wycisłam dwie szt i nawet waga nie drgneła :(czy coś mi się dzieję z wagą?ile to by trzeba bylo wycisnąc cytryn zeby było 60g? :Opomino tylko dwóch cytryn i mniejszej ilosci miodziku wyszło miodzio a jak rozgrzewa  Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Kuchniamaryny - zapraszam na mój blog kulinarny. Kuchnia prosta metodą tradycyjną a także z wykonaniem TM, szybkie dania...więcej na blogu, serdecznie zapraszam www.marynawkuchni.wordpress.com