Forum dzień dobry w 2013!



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam serdecznie Smile Masz super Mamę  Smile   Love  

 A według jakiego przepisu robiłaś chleb? Czy najpierw coś podgrzewałaś? Funkcja Interwał nie będzie działała, jeśli w naczyniu jest temp. 50*C lub wyższa.

Pozdrawiam serdecznie, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Witaj w naszym gronie Bigsmile :bigsmile:  Prezent godny pochwaly Bigsmile   Jesli chodzi o problem, domyslam sie, ze Mixingbowl closed wstawilas prawidlowo, i przekretlo nastawilas na Mixingbowl closed zamkniety. Jesli tak, to niewiem, jak Ci pomòc. Zwròc sie do Mixi. Pozdrawiam Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witajcie:) Dostałam na święta od mamy thermomix, gdyż mama niebardzo miała ochote z niego korzystać. Tak więc, uczę się. Ale mam problem i mam nadzieję, że ktoś miał podobny i mi pomoże...

otóż.... ostatnio robiłam chleb. Wyszedł cudowny. Dziś równiez chciałam go zrobić, ale nie włączył mi się interwał... nie mam pojęcia dlaczego. Robiłam tak jak poprzednio... co mogłam zrobić zle?

pozdrawiam Aw


Witaj Kara, bardzo się cieszymy że jesteś z nami :)  teraz czekamy na Twoje pomysły Cooking  7   Pozdrawiam


Witaj Kara :D super że do nas dołączyłaś :D gotuj gotuj :D :D :D czekamy na Twoje przepisy :D :D :D :D :D pozdrawiam i zyczę miłego kucharzenia :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witamy :)życzymy dużo radości w 2013 roku za sprawa TM i nie tylko Wink


Cooking  7 Witaj Kara Party życzę owocnej przygody z TM ;)  Pozdrawiam serdecznie :D Party Love   Cooking  10

 


Witamy! Cieszymy się, że do nas dołączyłaś Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Kara Bigsmile :bigsmile:  Jestes pierwsza "nowa" w tym roku Party Party Party Party Party   Mikolaj w Polsce byl bardzo chojny tym razem, oby tak dalej Party Party Party Party Swietnie, ze do nas dolaczylas, no i ze juz szalejesz w kuchni z Thermkiem :D :D :D Skladam noworoczne zyczenia Tobie, sw. Mikolajowi i wszystkim Twoim najblizszym Bigsmile Wink Wink ;)  i pozdrawiam serdecznie Bigsmile Love Love Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


termo dostałam na swięta i codziennie coś robię. Już uwielbiam i nie odddam :P

pozdrawiam i z przyjemnościa dołączam!