Forum do ulubionych



3 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witaj Krysiu :)  Otwierasz przepis, ktòry chcesz dodac do ulubionych. Z prawej strony u gòry kliknij w "dodaj do moich kolekcji". Wyskoczy "favorites", kliknij. Nastepnie wejdz na Twòj profil, te wszystkie po prawej stronie, wejdz na "przepisy". Po lewej stronie , u gòry, wejdz na "kolekcje przepisòw", dokladnie kliknij w "favorites". Powinien sie wyswietlic przepis. Daj znac czy zdolalas rozwiazac problem Smile

Jesli chodzi o gwiazdki, to musisz skomentowac dany przepis, tam zobaczysz gwiazdki, takie szare, na gòrze. Jak w nie klikniesz po kolei, to dasz ocene tym samym. W zaleznosci od oceny, jaka chcesz dac, klikniesz w odpowiednia ilosc gwiazdek. Tym samym zobaczysz, ze sie uaktywnia, zrobia sie takie zòlto pomaranczowe. Mam nadzieje, ze pomoglam Smile

Pozdrawiam serdecznie i zycze milej niedzieli Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam proszę mi wyjaśnić ,zapisałam przepis do ulubionych.Gdzie mam go teraz szukać w mim profilu w przepisach które sobie zapisałam nie ma .Niewiem gdzie szukać. 

Czytając różne wątki doczytałam się że można składać oceny w gwiazdkach jak to się robi.Proszę o pomoc Krystyna Pozdrawiam Puzzled

Krystyna