Forum dieta bezglutenowa7 odpowiedzi | Ostatni wpis

jeżeli nie masz alergii, to moim zdaniem nie ma sensu.... to dieta dla osób z celiakią. wcale nie trzeba rezygnować z pieczywa, żeby schudnąć.
http://domologiastosowana.pl/vanefist-neo/


ja już od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przejściem na dietę bezglutenową, ale póki co średnio mi to idzie niestety. Czy stosujecie jeszcze inne zamienniki produktów zbożowych opórcz kaszy jaglanej? Co jecie na przykład na śniadanie/kolację zamiast kanapek? Ja szczerze mówiąc nie mam żadnych pomysłów na to, czym mogłabym zastąpić chleb.. Kiedy widać pierwsze efekty diety bezglutenowej?


W diecie bezglutenowej warto stosować kaszę jaglaną. Doskonale zastępuje większośc produktów zbożowych i łatwo się ją przyrządza. Mam ją w kilku przepsiach na thermomixa. Jakby ktoś chciał poznać jej zalety to polecam lekturę: https://www.olej.edu.pl/kasza-jaglana/ Super smaczna i zdrowa. Można przygotowywać na słodko i słono. Desery, dania główne, śniadania... Po prostu super!


Dziekuje ci Elu ,przepraszam ze z opóźnieniem 

Największą barierą dla sukcesu jest lęk przed porażką


Witaj Agnieszko, wystarczy w zaawansowanym wyszukiwaniu zaznaczyć diety i tą bezglutenową i pokażą się wszystkie przepisy tak oznaczone przez użytkowników. Wklejam link, ale ostatnio linki są nieaktywne, więc musisz go skopiować 

http://www.przepisownia.pl/search/tmrc_solr_recipe/?rows=&solrsort=&filters=tid%3A628

Pozdrawiam, Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


witam

gdzie znajde przepisy bezglutenowe na thermomix-prosze o pomoc

Największą barierą dla sukcesu jest lęk przed porażką