Forum Wyszukiwanie w lodówce



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

już znalazłam ale numer chwila przerwy i zupełnie inne patrzenie na stronę Smile


szukałam na całej stronie inie mogę znaleźć gdzie znajduje się ta lodówka Aw możecie mi podpowiedzieć?

Pozdrawiam


Zawsze służę pomocą Smile

Pozdrawiam Mixi


Dziękuję za pomoc!

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Witam, zgłoszenie dotyczące lodówki przekazane administratorowi. Szukając zupy krem z groszku, proszę spróbować wpisać fragment słowa: grosz, wtedy można znaleźć groszku i groszek.

Pozdrawiam Mixi


Cóż, nie wiem, jak innym, ale mi się ciężko wyszukuje. Podam przykład: kilka raz zapominałam, gdzie podział się przepis na "Zupę - krem z zielonego groszku". Wpisanie "groszek" (w lodówce lub w wyszukiwaniu klasyczym) nic nie daje, bo w składnikach jest "puszka groszKU" i przepis nie jest wyświetlany. Może uda się to jakoś naprawić?

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Jeżeli będą występowały problemy z wyszukiwaniem, proszę niezwłocznie napisać, będziemy działać Smile

Pozdrawiam Mixi


Dziękuję Smile Ale co, kiedy chcę wyszukiwać wg większej liczby produktów?

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com


Polecam skorzystać z klasycznego wyszukiwania na stronie głównej. Wpisując np. jago... pojawiają się przepisy z jagodami - jako składnikiem Smile

Pozdrawiam Mixi


Mam problem z wyszukiwaniem wg składników. Mam wrażenie, że system czasami działa, a czasami nie. Poza tym system wymaga ode mnie podania składników, których nie chcę mieć w przepisie. W wielu miejscach w internecie można znaleźć przepisy po prostu na zasadzie: mam to i to - znajdź przepisy. Czy tu też jest to możliwe? Może coś źle robię? Z góry dziękuję za podpowiedź Smile

porcupine ma na imię Monika i zaprasza na swój blog o rękodziele: www.domzakoncemswiata.blogspot.com