Forum Wpadłam się przywitać :)



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam wszystkich tu zgromadzonych. Cieszę się,że znalazłam tę stronkę,bo termomikx mam od 3 lat i chętnie skorzystam z nowych przepisów. :)  Pozdrawiam;) Cooking  9


Hej. Wpadłam się przywitać. Jestem posiadaczką tego cudnego urządzenia od 10 lat i powiem szczerze, że miałam długa przerwę w jego używaniu. Teraz od nowa odkrywam jego możliwości. Super, ze powstała taka stronka z przepisami Smile pozdrawiam wszystkich Smile Cooking  10

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witamy w naszej społeczności Cooking  1

Pozdrawiam Mixi


Witam wszystkich serdecznie Smile Jestem posiadaczką TM 31 od dwóch lat i teraz nie wyobrażam sobie urzędowania w kuchni bez tego "pomocnika".


Super! To w święta sobie poszalejesz. Muszę koniecznie wypróbować te "Kolana pszczoły" Wink


Kochani gotuję, piekę, zrobiłam sałatkę, pierogi z kapustą a teraz mam przed soba kolana pszczoły:) REWELACJA dostałam thermomix dzisiaj popołudniu...prawie pod chinkę:) chyba całą noc będę go męczyła...chyba że po drinku padnę Smile


Witaj, baw się dobrze i ... czekamy na Twoje pierwsze autorskie przepisy Smile


Witam również Smile


Witamy Cooking  10

Pozdrawiam Mixi


Już od kilku tygodni delikatnie Was podczytuję czekając na moje kochane urządzenie. Zakochana w thermomixie jestem od prawie 2 miesięcy Love Teraz pojawila sie realna szansa że już wkrótce będę jego posiadaczką...dlatego z lubościa przeglądam strony przepisowni i wpadam na forum. Czekam jak dziecko na swoja wymarzoną zabawkę Cool

Ciesze się że powstała ta stronka bo napewno na począku będę miala wiele problemów...a tutaj już natrafilam na kilka ciekawych rad Smile