Forum Witam dołączyłam do grona szczęściarzy



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cześć, dzień dobry!
___________________________
Varicosocks


Witaj Aniu - nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości bo ja testuję tak już 9 lat Bigsmile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


Dziekuje za miłe powitanie Smile

 

„Cokolwiek chcesz zrobić, o czymkolwiek marzysz - zacznij teraz! 


Smile Witaj Aniu Love Spokojnie Wink korzystająć z prądu oszczędzasz gaz Wink

Pozdrawiam serdecznie Grażyna Love


Witaj Aniu ja używam TM od 3 lat i jakoś drastycznie mi rachunki nie wzrosły ,więc się nie bój tylko działaj .Gratuluję nowych doznań i przepisów Tongue

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam dołączyłam do grona szczęściarzy Smile Nazywam się Ania. Mam thermomix tm5 od ponad miesiąca, ale nie było czasu ( z wiadomych powodów) na udzielanie się na przepisowni. Wciąż testuję mój thermomix i śmieje się w duchu miała być oszczęśność na jedzeniu, a przez to testowanie jest drożej  Tongue Może i drożej ale wiem, że to tylko w pierwszych miesiącach później napewno będzie oszczędniej i przedewszystkim zdrowiej, ponieważ WIEM CO JEM Smile Wypróbowałam już dość dużo przepisów i duża część z nich bardzo mi smakowała. 

Dzisiaj w końcu postanowiłam się przedstawić i troszkę poudzielać, a nie tylko podpatrywać przepisy i testować, testować, testować ... Smile Dobrze, że nie mam drogiego prądu Smile

„Cokolwiek chcesz zrobić, o czymkolwiek marzysz - zacznij teraz!