Forum Troszeczkę bałagan.



3 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witam,

Nie możemy zbytnio ingerować w przepisy zamieszczane prze naszych użytkowników. Jednak komentarz dotyczący niedopracowanych przepisów jest dla nas bardzo ważny.

Pod niezrozumiałym przepisem można dodać komentarz - pomoc ze strony autora lub innych użytkowników jest oczywista.

 

Pozdrawiam Mixi


Dzień dobry.

Chciałbym aby moja sugestia nie była odebrana jako wymądrzanie się i złośliwość.

Korzystamy z tego forum od 2 tygodni (od kiedy mamy urządzenie) i przepisy tu zamieszczone są naprawdę super. Zauważyłem jednak, że wiele z nich jest niedoprecyzowana- szczególnie pod względem używania w thermomix (nie ma czasu, obrotów) lub napisana chaotycznie (nie zaznaczono, które składniki są na ciasto a które na farsz). Prosiłbym, żeby przepisy podlegały weryfikacji. W ten sposób unikniemy zaśmiecania przepisowni oraz rozczarowania ze strony mniej doświadczonych użytkowników (miksowanie zbyt długie lub na zbyt wysokich obrotach może popsuć potrawę).

Druga prośba dotyczy pomocy poprzez wiadomości prywatne. Wiele z nich byłaby przydatna dla wszystkich członków forum więc prośba, aby umieszczać przepisy w formie ogólnodostępnej.

Mam nadzieję, że moje sugestie wpłyną pozytywnie na rozwój tego forum.

Tymczasem jadę kupić pomidory na przecier (przepis gabi49 z tego forum).

Dziękuję i wszystkich pozdrawiam