Forum Przepisy



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

Zamieszczanie przepisów konkursowych trwało do końca grudnia, teraz jest faza głosowania na najlepsze przepisy. Bardzo cieszymy się, że mamy tak kreatywnego użytkownika Przepisowni.

Pozdrawiam Mixi


do dziś nie miałam żadnych problemów z tworzeniem przepisów , a dziś suprice : nie mogę zgłosić przepisu na konkurs , coś gdzieś źle robię , nie mogę zaakceptować regulaminu,nio poprostu nie wiem co się stało Aw , i jak mam dalej postępować bo przepisy moim zdaniem są fajne i u mnie rodzą się co dzień - korzystam tylko z thermomiksa i piekarnika

 

Gonia-68


Lodóweczka jest jeszcze mało pojemna:) można wpisać tylko po jednym składniku.


Smile

wydaje mi się że jest zbyt mało przepisów i ta wyszukiwarka sobie nie radzi

ja napisałem mąka drożdże sól a czego ma nie być brzoskwinie

i nie pokazał mi nic choć w zamiarze miałem ciasta do pooglądania różne

gdy napisałem mąka a nie morele pokazał mi jakieś przepisy

ale czy tego oczekiwałem chyba nie

dlatego przyjołem taką metodę

że przeglądam całe kategorie i to co mi pasuje wrzucam do ulubionych

gdzie je analizuję a jak mi pasuje to gar uruchamiam.

Wiesz w założeniu ta lodówka to ma służyć tym co  któryś produkt nie służy tak mi się wydaje,

 pewno niedociągnięcia w przyszłości poprawią.


No właśnie, dzięki.

Czy dobrze rozumiem, że jeżeli chcę szukać w lodówce to muszę wpisać co najmniej dwa składniki? Czyli ten, który musi być i ten który nie powinien być? Jeśli tak jest to chyba bez sensu.


truskawka wrote:

Jak ty to robisz? Wpisałam buraki czerwone i nic mi nie wyskoczyło Puzzled

moim zdaniem "buraki czerwone "podane były jako przykład

ale wpisz np. makaron,ziemniaki lub kluski

i jak jest przepis to wyskakuję


Jak ty to robisz? Wpisałam buraki czerwone i nic mi nie wyskoczyło Puzzled


 

Mnie najbardziej odpowiada wyszukiwarka alfabetyczna przepisów, Cooking  10

np. wpisuję nazwę "buraki czerwone" i wyświetlają mi się wszystkie potrawy na bazie lub z dodatkiem tego warzywa.

zdarza się mi często że mam w lodówce konkretny produkt i wtedy mogę go natychmiast z pomysłem zamienić na dobry przepis w TM. Mam bardzo mało czasu na gotowanie, a zakupy robię duże i z zapasem ,wiele produktów niewykożystanych lądowało w śmietniku, Teraz się to zmieni.

Joanna


Witam,

W jpg proszę go edytować do rozmiarów 495x495 załaduje się nawet bez kadrowania.

Proszę skontaktować się bezpośrednio ze mną, jeżeli zdjęcie nadal nie będzie się ładować. 

Pozdrawiam Mixi


Otóż od początku grudnia nie mogę wstawić do swojego przepisu głównego zdjecia. Mam go w JPG, zmniejszony do 380 kb i KICHA. Nadal nie działa. Przy wstawianiu (raczej nieustannych próbach wstawiania) kręci sie znaczek , moze to trwać godzinami i nic - zero efektu! Czy ktoś też miał podobny kłopot i jak to można rozwiązać ???


Witam,

Przepisy ułożone są w Przepisowni wg kategorii - lewa dolna część, natomiast po prawej stronie można kliknąć na ruchomy tag np. Napoje i wyszukać odpowiednie przepisy. Cooking  1

Pozdrawiam Mixi


Widzę dużo fantystycznych przepisów.Proponuję dy ułożyc je tematycznie w celu szybszego wyszukiwania.