Forum Porysowany kielich



8 odpowiedzi | Ostatni wpis

Prosimy o podesłanie zdjęć na: kontakt@vorwerk.pl, aby serwisant mógł stwierdzić pochodzenie uszkodzeń.

Pozdrawiam Mixi


Lwica alez ja myje kielich delikatną sciereczka. Susze recznikiem papierowym dotykajac, nawet nie trac. W środku nie ma ani jednej ryski. Niestety musiał sie dotknąć do czegos ostrego moze w odsaczniku bo porysował sie na ścianie zewnętrznej. Jakby go przytulilo takie urządzenie malo znane posiadaczom thermomixa czyli do tarki.  No coz- taki bedzie miał szlaczek. Tylko nieużywane rzeczy sie nie niszczą a ja mojego TM lubię używać. Dobrze ze to nie po rysowanie w środku bo byłoby źle. 


W instrukcji mycia jest napisane, Aw ze nalezy je myc miekka sciereczka lub miekka gabka


W instrukcji mycia jest napisane, Aw ze nalezy je myc miekka sciereczka lub miekka gabka


Tez tak myślę bo to niestety chyba podpada pod uszkodzenie mechaniczne ale widziałam ze Mixi to termomisiowy expert wiec poczekam na jej werdykt Smile


Witaj, myśle , ze nie podlega gwarancji, ale zaczekaj na informacje od naszej Mixi , pozdrawiam .


Witam

Moze to pytanie bedzie głupie ale podobno nie ma głupich pytań :-). Od niecałych 2 tygodni jestem posiadaczka TM 31. Dbam i chucham na urządzenie ale niestety dzisiaj zauważyła ze kielich urządzenia(to główne naczynie) porysowalo sie strasznie zewnetrznie - jakby ktoś go tarka popieścil. Moze ktorys domownik przy myciu nie zwrocil uwagi kolo czego kladl. Nie zmienia to właściwości użytkowych ale psuje estetyke  :-). Za tyle pieniędzy to by sie chciało żeby to wiecznie bylo jak nowiutkie :-). Czy cos takiego podlega gwarancji??