Forum Oferta promocyjna na zakup Thermomix TM5 - marzec 2015

Rozszerz wyszukiwanie
Filtry

  • Aktywność
  • Data

Anuluj
Wyników na stronę:

7 odpowiedzi | Ostatni wpis

maggis wrote:

Mam pytanie odnosnie przedstawicieli Thermomixa - wysylajac zgloszenie na stronie vorverk rozumiem, ze kontaktuje sie ze mna jeden przedstawiciel. Czy jest mozliwosc jednak wyboru przedstawiciela od ktorego ewentualnie kupie Thermomixa ?

 

Witaj maggis,

wysyłając zgłoszenie ze strony Vorwerk, w doborze Przedstawiciela automatycznie brana jest pod uwagę jego najbliższa lokalizacja. Jeśli potrzebuje Pani wsparcia, prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na Forum.

Pozdrawiamy,

Pozdrawiam Mixi


Mam pytanie odnosnie przedstawicieli Thermomixa - wysylajac zgloszenie na stronie vorverk rozumiem, ze kontaktuje sie ze mna jeden przedstawiciel. Czy jest mozliwosc jednak wyboru przedstawiciela od ktorego ewentualnie kupie Thermomixa ?


w tym tygodniu Smile

Pozdrawiam Mixi


Hej ... wkrótce to znaczy dzisiaj jutro czy w przyszłym tygodniu? Czy mozna sprecyzować ten termin? Z gory dziękuje. 


Już wkrótce zapraszamy na stronę: www.thermomix.pl, na której znajdzie Pan więcej informacji

Pozdrawiam Mixi


Witam.

 

Mam pytanie. Mamy początek marca więc nowy miesiąc i zbliżające się święta Wielkanocne. Pytanie czy w związku z tym wiadomo juz coś o jakiejś ofercie promocyjnej obejmującej np. dodatkowe książki w gratisie, inne prezenty czy moze RATY 0%?

 

Zainteresowany jestem kupnem i tak czekam na odpowiedni moment Smile

 

Z góry dziękuję za informację.

Piotr z Krakowa