Forum Nowe przepisy



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Coś ostatnio mamy dużo powielanych przepisów ,czyżby w TM5 nie można sprawdzić czy są takie opublikowane ,czy po prostu lecimy na łatwiznę ? Ale z drugiej strony warto sie uczyć wstawiać przepisy  i używać TM-ów  :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Dzięki Elu za wsparcie ja staram się wejść w każdy nowy przepis i go korygować komentarzem ale efekt jest taki ,że wstawiający przepis wogóle się nie odzywa a ja wychodzę na przemądrzałą flądrę ,która się wszystkiego czepia .Ja miałam to szczęście ,żę jak ja zaczynałam swoją przygodę z TM to było nas spore grono wspierających się wzajemnie użytkowniczek Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu, popieram Twoją prośbę. Sama czasami widzę jak niedbale są wprowadzane przepisy, zdjęcia w drugą stronę. To jest brak odpowiedzialności za coś co samemu się stworzyło i wprowadziło do obiegu.

Moim marzeniem jest (i było zawsze) jakieś odgórne czuwanie nad tym forum.Niestety odczywa się braku moderatora tej Przepisowni, kogoś kto odcvzyta każdy wpis i każdy przepis.

Ktoś, kto używa TM na codzień już na pierwszy rzut oka widzi, że z danym przepisem jest coś nie tak. A nowicjusze bez doświadczeni, w dobrej wierze biorą sie za taki przepis i potem dzwonią do przedstawicieli, że gotowanie w TM im nie wychodzi...

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


;)  Witam nie chcę żeby zabrzmiało ,że się mądrzę ale mam serdeczną prośbę do osób ,które wstawiają przepisy .Kochani przykładajcie się do tych przepisów ja wiem ,że to jest trudne ale przepisy mają służyć innym i tak np.jeżeli nie podamy czasu pieczenia to po przepisie choćby był najlepszy ,tak samo jest z wagą : na przepisowni istnieją fani trzech modeli i dlatego bardzo ważne jest ,żeby podawać prawdziwy model TM ,bo najwięcej wejdzie do TM5 ,ale przepisy są też dla TM31 i TM21 .Sama już też znalazłam przeładowany przepis na TM31.Nowicjusze jeżeli im nie będzie wychodzić to się zniechęcą a nie o to chodzi .No to się namądrzyłam ,ale proszę weźcie sobie moją prośbę do serca Bigsmile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.