Forum Mogę się do Was przyłączyć? :)



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

zapytanie o lemoniadę dałam w dziale "niemożłiwe-możliwe" proszę Was o pomoc Smile

M.


dziękuję za kciuki.

Obiad się udał bardzo smaczny. POczątkowo wydawało mi się, że sos carbonara wyszedł za rzadki, ale jednak w połączeniu z makaronem wszystko było takie jak należy Smile

na deser dla męża było gaspacho (ja nie lubię), ale nie w forie zupy wg przepisy z książki "kuchnia włoska", tylko jako napój z hiszpańskiej wersji książki podstawowej Smile

przepisy nieco się do siebie róznią. Mogę wrzucić potem ten z którego robiłam Smile

 

tymczasem mam do Was ptanie o lemoniadę- ale to już napiszę na części dotczącej przepisów Smile

 

M.


Vivianno zatem rozpakowuj swoje cudo i do dzieła :D zdaj nam potem relację jak poszło i jak smakowało jedzonko :D powodzenia i milego kucharzenia Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Dziękuję Wam bardz za miłe przyjęcie Smile

moja nową "zabawkę" właśnie przywiozłam do domu - jeszcze stoi w kartonie, ale to ostatnie minuty takiego stanu Wink zaraz rozpakowuję i biorę się do roboty Smile

na pierwszy rzut będzie gazpacho i spagetti carbonara Smile

na jutro wybierzemy sobie coś z książki, a w sobotę będę robić cytrynowe ciasteczka z przepisu Veronici, i jeszcze francuskie z twarożkiem może (nie pamiętam Autorki Wink ).

Jestem bardzo entuzjastcznie nastawiona Smile

trzmajcie kciuki!

pozdrawiam!

M.


Vivianno, jak się udał obiad? jakie przepisy najbardziej lubisz: desery, wypieki? zawsze wspomożemy dobrą radą Smile

Pozdrawiam Mixi


Witaj Vivianno Smile Odwagi napewno dasz radę ugotować pyszny obiad dla męża Wink Dziewczyny dobrze radzą a przepisów naprawdę jest sporo na przepisowni Smile Pozdrawiam serdecznie Party   Cooking  1


Witaj Vivianna :D super, że do nas dołączyłaś, bardzo nas cieszy każda nowa osoba :D pomysłów na obiad jest mnóstwo, zapraszam do moich :D a także do przepisów innych dziewczyn, które są super :D może zrób dla męża pizzę :D albo kotleciki :D zaglądaj do nas często, zawsze jesteśmy i służymy radą, pomocą i przepisami :D pozdrawiam serdecznie :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Witaj Love Love Love   Swietnie, ze dolaczylas do nas i to jeszcze "przed czasem" Party Party Party   Bedziesz miala czas zorganizowac sie. Tu jest swietnie i jest praktycznie wszystko Smile A jak nie ma, to dorzucimy ;)  Co masz dokladnie na mysli, bo pomyslòw jest naprawde moc :)  Pierwsze i drugie ? Zupa, ryz, pizza? + cos slodkiego ? Daj znac, zreszta jutro, zobaczysz ile propozycji sie posypie ;)  Zerknij do moich przepisòw, a jutro sie odezwa dziewczyny i nasza Mixi, bedziesz miala w czym wybierac Bigsmile Bigsmile . Serdecznie pozdrawiam Bigsmile Bigsmile Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witam wszystkich Thermomixowców Wink

jeszcze nie do końca jestem posiadaczką tego - mam nadzieje - cudeńka - odbieram je w czwartek. Niestety na razie nie mogę zorganizować pokazu, choć mam nadzieje ze za jakiś czas mi się to uda, ale ogólne zasady działania Thermo znam, bo miałam okazje popatrzeć i poprobowac na wakacjach u rodzinki, więc ma nadzieje ze jakoś dam sobie radę Wink w czwartek chciałabym przyrządzać jakiś obiad "inauguracyjny" Wink dla męża - może coś podpowiecie?  Cooking  9

fajnie ze istnieje takie miejsce jak to forum Smile

pozdrawiam!

 

M.