Forum Czy gwarancja obejmuje wymianę obudowy?


Edytowane przez: sylwia_2050 na 19.11.2012 - 12:13

13 odpowiedzi | Ostatni wpis

Ktoś się orientuje ile kosztuje nowa obudowa do tm31 poza gwarancją ?


Zglosilam usterke. Wszystko zostało załatwione błyskawicznie. Zgłosiłam w piątek, kurier przyjechał z pudełkiem po thermomix we wtorek a w piatek już miałam  thermomix spowrotem. Oczywiscie z wymieniona obudową Smile


Witam

Zgłaszaj usterkę ,powinni naprawić


A ja dziś wzięłam się za robienie pączków w thermomixie i w trakcie pracy thermomixa zauważyłam 3 rysy na gorze obudowy, jedna pod druga a gdy urządzenie zaczęło wyrabiać ciasto rysy posypały się do samego dołu. To sa wyraźne pekniecia Aw Nie wiem co się stało i czy to będzie objęte gwarancja Aw Używam termomixa codziennie od ponad 2 miesięcy.


Smile Witaj AnnMarie7 ,trochę cierpliwości, serwis napewno się odezwie Smile Ja czekałam ok tygodnia, to nie jest zła intencja serwisu Smile Pozdrawiam serdecznie Smile

Grażyna


Ja też zaobserwowałam wyrażną rysę od wewnętrznej strony na wyświetlaczu (obudowa) a używam TM dopiero od 3 tygodni :(( i sprzęcik ni upadł ani nie był nawet przenoszony. Boję się, że bedzie sie nadal pogłebiac.

Od 3 dni nikt się z nami z serwisu nie skontaktował....


Już załatwione zgłosiłam do serwisu ,czekam na pana serwisanta:)

dziękuję Wam DZIEWCZYNY Smile Smile Smile Smile Smile

 

 

 

 

 


Dziękuje za wsparcie Grażynko!!!

Mixi już podaje:1111106   

jeszcze bardzo często przy ważeniu wyskakuje er55 na poczatku waży dobrze,a przy nastepnym produkcie pokazuje błąd?

 

 


Sylwia nie martw się to nie jest Twoja wina .Ja użytkowałam swój TM rok czasu i nie zauważyłam takiej samej rysy jak Twoja :(  okazało się że to była wada fabryczna. Cierpliwie poczekaj na serwis.  Pozdrawiam serdecznie. Smile


sylwia_2050 proszę podaj  numer indywidualny urządzenia który znajduje się pod samym urządzeniem na srebrnej naklejce lub w instrukcji obsługi.

Przekażemy zgłoszenie do serwisanta który skontaktuje się z Tobą umówi i przyjedzie na wskazany adres aby sprawdzić co się dzieje z urządzeniem.

Jeżeli powstała usterka wystąpiła z przyczyn niezależnych od Ciebie naprawa odbędzie się w ramach gwarancji bezpłatnie.

Zgłoszenie wyślij na: kontakt@vorwerk.pl

Pozdrawiam Mixi


Mysle, ze musisz poczekac na Mixi, co powie lub poradzi Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


 Witam!

Dzisiaj zobaczyłam rysę taką nad wyświetlaczem zaczyna się przed napisem vorwerk i się konczy za napisem,mój mąż mowi,że to jest pęknięcie...faktycznie ,w tym miejscu co się zaczyna to jest głębokie a na napisie juz tylko rysa....

Moje pytanie jest takie,czy na gwarancji wymieniają obudowę TM ? Zaznaczę jeszcze ,że TM mi nie upadł ani nie udeżyłam w niego,więc nie wiem czy to nie jesst wada fabryczna ,a ja jej nie widziałam wcześniej ...

pozdrawiam i czekam na odp...