Forum Bożonarodzeniowe spotkanie kulinarne - Łódź, Piłsudskiego 76



12 odpowiedzi | Ostatni wpis

Cooking  1 Mixi, a kiedy COŚ będzie działo w Szczecinie? Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie Party Love


Oto zdjęcia z przygotowań :)  Cooking  1


Dziękuję za zaproszenie, wiem, że dla chcącego nic trudnego ale wyjazd do Warszawy to wyprawa Wink ale może kiedyś zaplanuje sobie taki wyjazd Smile Smile

Mixi będę śledziła wszystkie spotkania, dziekuję za pamięć Smile

Na razie czekam na relację ze spotkań i zdjęcia Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Moze i mnie sie kiedys przydarzy uczestniczyc w takim super polskim spotkaniu Bigsmile Wink ;)  ??? Kto wie....;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Magi, przyjedź do Warszawy w niedzielę do biura na Chłodną 51. Tu też Cię zapraszamy :)

 

Marlena Włodarczyk


Oj to rzeczywiście daleko, jak coś się będzie działo w Twojej magi1 okolicy dam znać Smile

Pozdrawiam Mixi


Mixi, Magi jest z Bydgoszczy Smile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


magi1 skąd jesteś?

Pozdrawiam Mixi


I znowu daleko.... może kiedyś coś takiego zorganizują w mojej okolicy, z wielką chęcią bym poszła Smile ale życzę super udanego spotkania Smile a ja poczytam relację Smile

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Zapraszamy wszystkich z Łodzi i okolic. Na pewno będzie super Smile

Pozdrawiam Mixi


                                                   W173 itamy serdecznie,

Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych fanów TM do naszego biura łódzkiego na wspólne przygotowywanie świątecznych potraw i przysmaków bożonarodzeniowych. Nasze sptkanie kulinarne rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę 24.11.2012.

Naszym Najmłodzym proponujemy warsztaty ciasteczkowe i inne atrakcje...

Do zobaczenia w sobotę.