Forum Awaryjność TM5 w 2016



5 odpowiedzi | Ostatni wpis

Producent Vorwerk Elektrowerke Gmbh&Co.KG nie wskazuje, iż sprzedawane aktualnie urządzenie Thermomix cechuje wyższy poziom awaryjności niż w przypadku poprzednich modeli.

W momencie pojawienia się problemów z urządzeniem, zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski, który niezwłocznie usunie usterkę.

Pozdrawiam Mixi


Witam

Ja mam TM5 od miesiąca póki co.....(odpukać) nic się  złego nie dzieje (moja siostra ma od 3 miesięcy i także bez przykrych niespodzianek....


Oczywiście przedstawiciele producenta również są proszeni o komentarz w tej sprawie. Ciekawi mnie ich ogólny komentarz w tej sprawie jako, że wydaje mi się, że TM31 byl doskonałej jakości w porównaniu z z TM5.

Ale oczywiście interesujący jest stan obecny rozwoju urządzenia.


Witam,

Mam od wielu lat TM31 (trochę zużyty ale bezawaryjny) i przymierzam się do zakupu TM5. Martwi mnie to, że jest to urządzenie bardzo awaryjne sądząc po opisach na forach polskich i zagranicznych.

Ciekawi mnie czy coś sie polepszyło w ostatnio zakupionych urządzeniach np. w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Na ile producent udoskonalił swo produkt. prosze o odpowiedź ludzi, którzy używają w miarę stale urządzenia a nie tylko od święta.

Pozdrawiam,

Bogdan