Odkryj Utworzone Przepisy!


Przepisownia przez wiele lat była bardzo ważnym miejscem dla fanów urządzenia Thermomix®. To właśnie tutaj miłośnicy gotowania wymieniali się swoim doświadczeniem, inspiracjami i wskazówkami.

Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy z Wami świętować kolejny krok w rozwoju kreowania przepisów.

Zdajemy sobie sprawę jak długo czekaliście na możliwość tworzenia własnych przepisów na platformie Cookidoo®. Dzięki funkcji Utworzone Przepisy – już jest to możliwe!

Funkcja Utworzone przepisy pozwala na tworzenie, importowanie a także modyfikowanie przepisów na Cookidoo®. Już teraz możecie dodawać do Cookidoo® swoje ulubione rodzinne przepisy, a także pomysły z książek kucharskich, inspiracje od szefów kuchni, bądź magazynów kulinarnych i przygotować je na swoim urządzeniu Thermomix TM6®!

Funkcja importowania przepisów umożliwia przenoszenie przepisów z Cookidoo® i modyfikowanie ich zgodnie z własnymi preferencjami, a także importowanie ulubionych przepisów z Przepisowni, dzięki czemu wszystkie Wasze przepisy znajdują się w jednym miejscu.

Jak importować przepis z Przepisowni? Jest to niezwykle proste! Wystarczy kliknąć przycisk „Importuj do Cookidoo® , który dostępny jest przy każdym przepisie na Przepisowni, następnie można edytować dany przepis na Cookidoo®.

Sprawdźcie nasz film poniżej, aby uzyskać kilka wskazówek dotyczących tego, jak edytować, bądź stworzyć nowy przepis, aby w pełni cieszyć się możliwością importowania przepisów!

Życzymy udanej zabawy przy tworzeniu własnych przepisów!

Aby dowiedzieć się więcej, przejdzie do funkcji Moje przepisy i poznajcie Utworzone przepisy.