Forum Witam wszystkich serdecznie!



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

i ja witam Smile chlebek piękny, aż nabrałam ochoty Smile


Witaj Danielu Bardzo miło, że postanowiłeś do Nas dołączyć Uśmiech Każy z Nas cały czas się uczy i pogłębia tajniki thermomixowej kuchni, powodzenia :D


Witam na forum!

Piękny ten chlebek!

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Love Danielu serdecznie gratuluję Love

Cooking  1


Dziękuję wszystkim za powitanie. 

TM to podstawowe urządzenie w naszej kuchni. Przyznam, że zanim kupiliśmy pierwszy TM 31 moja rola w kuchni ograniczała się raczej do pomocy żonie. Dobrze mi szło obieranie ziemniaków ;) 

No ale to było 3 lata temu, z każdym tygodniem coraz śmielej poczynałem sobie z coraz to trudniejszymi przepisami. Mistrzem w kuchni nadal nie jestem, jednak gotuje na co dzień i sprawia mi to niezłą frajdę. Niedawno dołączyłem też do grona przedstawicieli, więc TM stał się też narzędziem mojej pracy.

 

Niezmiernie budująca jest radość klientów wysyłających mi fotki udanych dań.  Właśnie dzięki jednemu z nich (pozdrawiam Przemka) hitem ostatnich dni stał się Chleb z ziołami z przepisowni. Myślę, że nie będzie miał nic przeciwko jak wystawię jego dzieło Wink

 


Love Witaj Danielu Love

Podziel się swoim doświadczeniem z TM, co najlepiej lubisz gotować ? Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna Cooking  1


Witaj

Znalezione obrazy dla zapytania obrazki na powitanie

Grażka

Życie jest lekkie, łatwe i przyjemne.


Witaj serdecznie. Pozdrawiam Aga

 


Bardzo cieszymy się, że jesteś z nami Smile

Zespół Przepisy Thermomix


Witaj Danielu w naszym zakręconym gronie ,i wykazuj się wykazuj Cooking  6

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witamy Smile

Pozdrawiam Mixi


Jestem użytkownikiem Thermomixa od ponad 3 lat. Najpierw w domu gościł TM-31, a od pol roku TM-5. 

Nieustannie się uczę, nie boję się jednak żadnych wyzwań z TM. Mam nadzieję, że przystępując do Waszej społeczności nie tylko pogłębię umiejętności lecz czasem na coś się przydam Smile

Pozdrawiam Danielpn