Forum Witam serdecznie i zaczynam od pytania :)



13 odpowiedzi | Ostatni wpis

Gratuluję wyboru ! Teraz zapewne znikniesz na długie godziny w kuchni ! smileys

Elluchna życzę Ci samych udanych potraw z TM ! Powodzenia

    Pozdrawiam Monika kwiaty2


Mam go! Jest mój! Śliczny, nafaszerowany techniką, ale wspaniały! Oby bezawaryjnie służył mi i mojej rodzince Smile Dzięki za zachętę, dzięki Wam zapewne stanę się królową kuchni Wink


Elluchna zgadzam się z Gabi  Smile Najlepszym sposobem na poznanie urządzenia jest prezentacja, podczas której powiedz przedstawicielowi o swoich wątpliwościach, pytaj jak najwięcej a najlepiej spisz sobie wszystkie pytania Smile A jak już spróbujesz, podotykasz, otrzymasz odpowiedzi to dopiero wtady podejmiesz najlepszą dla siebie decyzję. Myślę, że nie można odrzucać czegoś czego się wogóle nie zna :) 

Sama prezentacja nic nie kosztuje i nie jest zobowiązująca, więc nie musisz się obawiać, że ktoś Ci będzie wciskał urządzenie Smile

Pozdrawiam, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


elluchna wrote:

 .. TM5 nijak nie wpisuje się w moje potrzeby Aw nie chcę tych cyfrowych nowinek :/ Wiem, że nie można już kupić 31 od przedstawicieli. A przez internet się jednak boję (na allegro jest kilka aukcji). A ja już zaczęłam gromadzić przepisy, od których zacznę swoją przygodę. Szkoda! Pozdrawiam serdecznie!

Elluchna, nie rezygnuj bo sądzę, że właśnie dla zdrowego odżywiania, które będzie Ci potrzebne, TM w pełni  zda egzamin. Dlaczego nie chcesz cyfrowych nowinek? To trzeba zobaczyć, dotknąć, wypróbować jak działa. Najlepiej jednak zaprosić do siebie przedstawiciela na prezentację. On wszystko wyjaśni i pokaże. Bigsmile

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Elluchna, Czy widziałaś TM5 na żywo i spróbowałaś w nim pogotować? W TM5 także można gotować tradycyjnie. Polecam mimo wszystko spotkać się z przedstawicielem :) 

Martka


Witam ja posiadam do odsprzedanie tm31 tylko ze względu iż on tylko stoi na kuchennym blacie i na dodatek z gwaracją sprawdź sobie na http://allegro.pl/thermomix-i4725106987.html cena naprawde korzystna


Elluchna no tak się porobiło ,że tego modelu już nie kupisz u przedstawiciela na pokazie ale może jednak w internecie na aukcjach ? :D Życzę  Ci dużo zdrowia Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witajcie drogie Panie! To się podziało! Niedawno byłam zdecydowana na zakup, sytuacja zdrowotna jednak wykreśliła mnie dosłownie z życia na jakiś czas. Dwa tygiodnie temu odkryłam zmiany... TM5 nijak nie wpisuje się w moje potrzeby Aw nie chcę tych cyfrowych nowinek :/ Wiem, że nie można już kupić 31 od przedstawicieli. A przez internet się jednak boję (na allegro jest kilka aukcji). A ja już zaczęłam gromadzić przepisy, od których zacznę swoją przygodę. Szkoda! Pozdrawiam serdecznie!


Witaj,

Ja mając TM pozbyłam się maszynki do mielenia mięsa ze wszystkimi przystawkami do krojenia warzyw. Nie mam młynka do kawy, bo kawę mieli mi TM. Nie potrzebuję żadnego urządzenia do wyrabiania ciast, bo wszystko to robi TM (u mnie kilka razy dziennie czasami). Zostawiłam sobie natomiast blender, i mikser, bo czasem poprostu nie chce mi się myć TM, albo jest zajęty, lub nie chcę czekać, aż naczynie wyschnie  zupełnie i wolę pianę z białek ubić mikserem. Czasem poprostu wystarczyłoby drugie naczynie miksujące Smile Sokowirówkę też zostawiłam, bo jednak soki z TM mają wszystkie "frędzle", co prawda zmielone na maksa, ale czasem mam ochotę na sok z sokowirówki. Oddałam także parowar, bo tę funkcję również spełnia mi TM.

Pozdrawiam i zachęcam do zakupu, bo warto:)

Meg


Love Witaj Elluchna Smile Myślę, że Hania "naświetliła" i rozwiała Twoje wątpliwości Smile Wszystkie czynności które wymieniłaś wykona TM. ODWAGI Love

Pozdrawiam bardzo serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Na pewno nie potrafi piec i smażyć i jeśli chodzi o tak zwane tarcie w wiórki też nie i tego trzeba mieć świadomość .Wszystkie inne czynności wykona .Moi panowie niechcą słyszeć o klasycznym tarciu ziemniaków tylko z mixia .Moje sprzęty takie jak :sokowirówka ,malakser, blender czy maszynka do męsa są spakowane i wyniesione do komórki jako zbędne w kuchni, nie używam już żadnych młynków a jak nauczysz się rozplanować zajęcia to nawet trzepaczki i ubijaczki nie będą Ci potrzebne.

Zaznaczam ,że ja nie jestem przedstawicielem handlowym firmy tylko zwykłym użytkownikiem tego Cuda.Myślę ,że troszkę rozwiałam Twoje wątpliwości

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Jak w temacie: witam się z wszystkimi użytkownikami. Podpatrywałam Wasze/ nasze forum od dość dawna, ciekawość ta temat urządzenia mnie tutaj przyciągała Smile Ale samo czytanie przestało mi wystarczać. Muszę zacząć pytać. Ponieważ nie posiadam jeszcze TM, a głęboko zastanawiam się nad jego zakupem do swojego domku, do którego będę przeprowadzać się jesienią, potrzebuję odpowiedzi na kila pytań. Wciąż bowiem nie znam TM na tyle, by wiedzieć jakie dokładnie sprzęty nie będą mi już  w domu potrzebne, jesli jednak się zdecyduję na jego zakup. Czy to cudeńko zetrze mi ziemniaki na placki? Czy pokroi warzywa do surówek? A do sałatki wielowarzywnej do słoiczków? Jednym słowem, tak na początek, powiedzcie mi poroszę czego nie potrafi zrobić TM, tak bym wiedziała jak planować wydatki. DZiękuję, pozdrawiam!