Forum Witam :)



9 odpowiedzi | Ostatni wpis

I jak też się witam. Lukas, z jakiego miasteczka uzdrowiskowego jesteś?

M.


I ja jako nowy forumowicz witam nowego Smile

[size= medium]Przekaż 1% dla mojej córki OLI podopiecznej Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"[/size]


Smile Ja też dołącza do serdecznych powitań. Czuj sie jak w rodzinie. Jak coś nie wiesz - pytaj. Przestudiuj Forum, a wiele się dowiesz cieakwych rzeczy. Warto! Zapraszam!

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Party Party Party   Milo, jak ktos dolacza do naszej "paczki" Smile Smile Jako poczatkujacemu, zycze odwagi i dobrej zabawy z TM. W potrzebie, mozesz liczyc na nas na 100%. Zawsze ktos chetnie Ci pomoze, najczesciej wszystkie razem Wink Wink Jeszcze raz witam i serdecznie pozdrawiam Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witamy serdecznie w naszym gronie :D tutaj znajdziesz wszystko czego potrzebujesz :D porady, przepisy :D :D :D :D

Tm stwarza mnóstwo mozliwości kulinarnych tak więc do dzieła :D :D :D

Pozdrawiam :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


Cooking  1 Witaj Lukas w naszej Rodzinie Milośnikow Thermomixa Smile Odwagi jeżeli masz jakiś problem to śmiało pytaj Party


Pozdrawiamy i witamy w gronie fanów Thermomixa Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam wszystkich na forum.  Smile

I ja dołączam do grona szczęśliwców posiadających Thermomix. Urządzenie posiadam od kwietnia. Jestem raczej początkującym kucharzem a Thermomix wprowadza mnie w tajniki kulinariów.

Pozdrawiam z miasteczka Uzdrowiskowego. Smile