Forum Witam



7 odpowiedzi | Ostatni wpis

Hej Wam!
----------------
Perceptin


Love Witaj Gosiu, czy już jesteś szczęśliwą posiadaczką TM ???

Pozdrawiam Grażyna Cooking  1


GosiaKR,

witaj na Przepisowni Smile

Cieszymy się, że wkrótce Thermomix będzie w Twoich rękach. Powiadom nas, gdy tylko do Ciebie dotrze.

Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z obszarami Przepisowni, znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji kulinarnych, pomysłów, porad, wskazówek i tricków. Oprócz naszego portalu społecznościowego istniejemy jeszcze w kilku miejscach:

1. zajrzyj na platformę z przepisami na Thermomix, na której znajdują się tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy. Do Thermomixa TM5 dołączona jest książka podstawowa "Kulinarne ABC" wraz z nośnikiem przepisów, pamiętaj aby aktywować go na platformie,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. subskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik), w naszym sklepie internetowym znajdziesz także pozycję dedykowaną maluszkom: „Thermomix dla najmłodszych”, a w niej potrawy dla dzieci od 5 miesiąca do ponad roku Smile

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

GosiaKR, gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Witamy nową zawodniczkę Wink

Życzymy samych smakołyków ....Spokojnie dasz radę (w czasie oczekiwania możesz przeglądnąć przepisy na przepisowni na pewno znajdziesz coś ciekawego....W razie pytań pisz chetnie pomożemy...

pozdrawiam Baś...ka


Witaj Gosiu na pewno coś tu znajdziesz dla siebie i dla maluszka

 

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich,

Jeszcze nie mam swojego TM5. Zamówiłam 17.12 i czekam z niecierpliwością, bo podobno dostanę dopiero po 10 stycznia Aw . Czekając na swój nowy sprzęt postanowiłam zapisać się no forum Smile

Jestem mamą 3-miesięcznego chłopca. Będę wdzięczna za pomoc zwłaszcza w przygotowywaniu dań dla maluszka Smile