Forum Witam



10 odpowiedzi | Ostatni wpis

Hejka!
______________
Ostelife Premium Plus


Polecam tagliatelle z cukinii i marchewki na parze, super zamiast ziemniaków lub ryżu i samo świetnie smakuje. Przepis jest w Pełną Parą , str. 148. Fajnie wygląda i smakuje.

Smile

 

Maks21


Polecam tagliatelle z cukinii i marchewki na parze, super zamiast ziemniaków lub ryżu i samo świetnie smakuje. Przepis jest w Pełną Parą , str. 148. Fajnie wygląda i smakuje.

Smile

 

Maks21


Cooking  1

z TM31 jest to proste

oczywiście potrawy trzeba pod siebie dostosować

ale ogólnie jest bardzo OK!


No i zrobiłam zapiekankę....sosik pyszny....na pewno wykorzystam go też do innych potraw, co do samej zapiekanki - teraz już wiem, że musze sobie solidnie przyprawić nastepnym razem...ale to rzecz gustu...dzięki za dobra radę...pierwsze koty za płoty z Varoma...teraz mam nadzieję będzie tylko z górki...


truskawka wrote:

Zaintrygowałeś mnie tą zapiekanką, taka smaczna? Chyba sporo roboty przy niej. Ale może się skuszę Cool

Jak z każdym przepisem

nie wiele

tylko produkty przygotować

i do kwadransa ze wszystkim bedziesz gotowa

bo praktycznie cały mix jest wykorzystany

bo w garnku sos będzie w koszyczku ziemniaki

w Varomie kurczak i reszta produktów

będziesz zaskoczona

Zapiekanką na parze


Zaintrygowałeś mnie tą zapiekanką, taka smaczna? Chyba sporo roboty przy niej. Ale może się skuszę Cool


Cooking  6

w Książeczce masz taki przepis

będziesz zaskoczona


Witam wszystkich, miło mi u Was zagościć, mam TM od 2 tyg....i dopiero poznaje jego możliwości. Nie korzystałam jeszcze z Varomy....może ktos podrzuci pomysł na pierwsze danie, które wyjdzie świeżakowi ( czyli mi ;)) bez problemu Wink