Forum Witam z Rzymu :)



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

 Postaram sie wieczorem dorzucic cos ciekawego do przepisòw, ale bez zdjec:(  Zdjecia bede powoli, powoli dodawac. Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Veronica, jaki jeszcze typowo włoski przepis możesz nam zaserwować? Może tym razem coś słodkiego? Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


pizza o każdej porze dnia i nocy możliwa dzięki Twoim 48 inspiracjom Smile dzięki veronica

Pozdrawiam Mixi


 Juz jest w moich przepisach Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Veronica, podaj Twój przepis na pizzę , którą przygotowujesz dla swoich potencjalnych klientów, typowo włoską!;)

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


 Zajrzyj do moich przepisòw, mo ze cos ci przypadnie do gustu;)

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Hej veronica, czy masz jakiś fajny przepis na naprawdę dobrą panna cotę? Oczywiście w TM;-)

Maks21


 Nie ma sprawy Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Witamy serdecznie i czekamy na ciekawe przepisy Smile

 

Pozdrawiam Mixi


 Witam serdecznie wszystkich:)  Jestem nowa tutaj,to widac...   Zaciekawilo mnie ostatnio, jak tez sie przedstawia forum polskie, no i sie zapisalam;)  A tak w nawiasie mòwiac- jest identyczne, fajnie:)

Mam nadzieje poznac tu sporo fajnych ludzi, wymieniac sie przepisami, poradami...  sukcesami Bigsmile   i porazkami:(

I pogotowac od czasu do czasu po polsku!!! Cooking  7

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink