Forum Witam wszystkich



6 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witamy koleżankę....powodzenia w kucharzeniu Smile

 


smileys Ewo witaj w Naszym gronie smileys

        TM na pewno ułatwi Ci przygotowywanie posiłków smileys

                                 Życzę powodzenia w odkrywaniu kuchni z TM smileys


Witaj Ewo w naszym zakręconym gronie Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witaj Ewa,

bardzo miło nam Ciebie powitać na Przepisowni. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych wskazówek, praktycznych porad, pomysłów i inspiracji kulinarnych oraz gotowych przepisów. Dodatkowo, gdy będziesz czuła się na siłach: adaptuj własne przepisy na Thermomix i przygotowuj je bezpośrednio w Thermomixie.

Oprócz Przepisowni, zachęcamy Cię do zapoznania się z kilkoma dodatkowymi obszarami, na których znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych i fachowego wsparcia. Zajrzyj do tych miejsc:

1. na platformę z przepisami na Thermomix, znajdziesz tutaj tematyczne kolekcje z przepisami, dostępne w postaci cyfrowej skarbnicy, koniecznie aktywuj wszelkie posiadane nośniki przepisów,

2. zapisz się do naszego newslettera, aby każdego miesiąca uzupełnić swoją bazę o dodatkowe - darmowe przepisy,

3. zasubskrybuj nasz oficjalny kanał Thermomix ® Polska na YouTube, znajdziesz tutaj wiele filmów dotyczących zarówno funkcji Thermomixa, jak i samego przygotowywania w nim potraw,

4. zachęcamy Cię także do uzupełnienia swojej kulinarnej biblioteczki o książki kucharskie (dostępne w naszym sklepie internetowym), naszą nowością jest "Apetyt na wege" dostępny w postaci książki, jak i zestawu (książka + nośnik),

5. wszelkie wskazówki, porady i ciekawostki komunikujemy na naszym oficjalnym profilu Thermomix ® Polska na Facebooku, zapraszamy Cię do jego polubienia.

Ewa. gdybyś potrzebowała wsparcia, utwórz wątek w interesującym Ciebie obszarze forum Przepisowni lub wyślij wiadomość bezpośrednio do administratorów: Mixi, Przepisy Thermomix®.

Serdecznie Cię pozdrawiamy,

Zespół Przepisy Thermomix


Mam na imię Ewa, jestem w gronie nowych. Urządzenie testuję, póki co jestem bardzo zadowolona.  Już wiem, że ułatwi to tworzenie pewnych posiłków dla młodego alergika - w tym chcę (a raczej muszę) się wyspecjalizować Wink