Forum Witam wszystkich użytkowników:)



11 odpowiedzi | Ostatni wpis

This is an excellent piece of 2048 cupcakes journalism. Thank you for shedding light on this important issue.


Witaj Aniu :) 

Ja też zaczynałam od książki, a potem staralam się zobaczyć jak zrobię je w TM np. ciasto, na który przepis miałam od dawna i robiłam mikserem lub zagniatałam ręcznie Wink

Powodzenia Smile

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


Witaj Aniu ! Cieszymy się bardzo,że grono wielbicieli TM się powiększa ! smileys

smileys Czekamy na Twoje przepisy - podejrzewam,że każda z Nas zaczynała od książek smileys

               Pozdrawiam ,Monika


Witam, bardzo dziękuję za miłe przyjęcie mnie do Waszej społeczności... cieszę się z mojego TM31 Cooking  9 , wczoraj była zupa krem brokułowo-marchiowa wg. Radości gotowania z moimi zmianami (wyszła super) a dziś skuszę się na słodkie bułeczki. Trzymajcie kciuki! freklus Cooking  1


Aniu witaj, ciesz się z TM31 i  walczz nim  w kuchni. Cooking  7

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Witaj Aniu w naszym gronie i często zaglądaj i korzystaj z naszych inspiracji :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witam wszystkich thermomaniaków  Bigsmile :cooking_4:.

Mam na imię Ania, od jakiegoś czasu podczytuję wasze forum i widzę tu samych zapalonych kucharzy.Bardzo fajnie, że jest takie zgrane grono na  tym Forum gotowe do pomocy poczatkującym kucharzom.   Ja dopiero zaczynam moją zabawę z Thermomixem Mixingbowl closed , zakupiłam model TM31, na który decydowałam się latami... zawsze względy finansowe stały na przeszkodzie, mam nadzieję,że mnie nie zawiedzie. Jakoś nowy model do mnie nie przemawia, ale to kwestia gustu. Póki co napewno będę podpatrywać wasze przepisy oraz będę korzystać z książek kucharskich, ale mam nadzieję, że za jakiś czas może sama coś upichcę ze swojej "głowy" i pochwalę się z Wami. Witam słonecznie Freklus-Ania.


Jesteś Czesiek czy Czesia ?Witaj  wśród nas

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Witamy Smile

Pozdrawiam Mixi


Witam:)