Forum Witam wszystkich serdecznie


Edytowane przez: loela na 29.06.2013 - 23:08

20 odpowiedzi | Ostatni wpis

I ja sie dolaczam do powitan Party Party Party Nastepna Ela Bigsmile Bigsmile Bigsmile   Skoro jestes na emeryturze, to musisz obowiazkowo zagladac tutaj :D Wink ;)  Jakies ciekawe przepisy?  Wszystko mile widziane Smile :)  Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie Bigsmile Bigsmile Bigsmile

Zycie jest po to by tanczyc !!! Mozna na parkiecie i ... w kuchni Smile Smile Wink                            


Oj jak milo  :D witaj wsrod nas Elzbietko :D ciesze sie ze jestes z nami :D zapraszam Cie takze do watku takie pogaduszki  :D tam rozmawiamy  wszystkim :D fajnie ze korzystasz z przepisow :D pozdrawiam serdeczni Marzena z Bydgoszczy :D

Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga http://kulinarneszalenstwamaniusi.blogspot.com/

Dziękuję Smile


:)Jeżeli nasze spotkanie dojdzie do skutku obiecuję relację Wink

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu, Elu jak się spotkacie, to czekamy na wrażenia z reala. Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


:DElu wysłałam Ci wiadomość na priv. Bigsmile Dziewczyny nie gniewajcie Cool się ale ponieważ jest nas coraz więcej na przepisowni :D to niektóre wiadomości są przeznaczane tylko dla poszczególnych osób Tongue Love

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Haniu - Rycerska - to jest niedaleko mnie, na  tej ulicy ( w szeregowcu) mieszka kilka osób, ktore znam. Cool


Smile Witaj Elu Love W Świnoujściu bywałam bardzo często służbowo,ale to są odległe czasy Smile Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twoje przepisy :D Bigsmile Love

Grażyna ze Szczecina Love


:DElu jeżdżę do Świnoujścia na wczasy i od lat do naszych przyjaciół na Rycerską W tym roku będę od 05-08 do 23-08 Smile

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


 Świnoujście się cały czas zmienia, zwłaszcza dzielnica nadmorska pięknieje.Mamy już dobry kawałek promenady zupełnie jak w śródziemnomorskich kurortach. Ale my mieszkańcy chodzimy bardzo rzadko w te rejony. Jak pracowałam bywałam codziennie, gdyż budynki uzdrowiska są zlokalizowane w tej strefie. Obecnie udaję się w drugą stronę, bo tam mamy działkę, zaraz w pobliżu granicy (ok.200m). Rzeczywiście warunki dojazdowe się poprawiły i praktycznie od Gorzowa jedzie się wyśmienicie. Jak zrobią połączenie od autostrady do Gorzowa, to bedzie się jechać bardzo szybko.


Elu, jeszcze zanim do mnie napisałaś, widziałam że znasz  całe mnóstwo przepisów. Czy Ty jesteś z Warszawy?


Haniu, będzie mi bardzo miło spotkac się z Tobą, czy wybierasz się do sanatorium?(turnus 3 tyg). Ja mam bardzo miłe wspomnienia po kontaktach z łodzianami. Ostatnio na Allegro kupiłam łóżko składane od pana z Łodzi. W Łodzi przez wiele lat mieszkała mojego męża rodzina, a wujek był dyrektorem browaru. To było już dawno. W Poddębicach mieszkają nasi znajomi, z którymi dobrze bawiliśmy się w Egipcie.Gdzie bedziesz mieszkać? Smile

 


Witaj Elżbieto, moja imienniczko  Smile  Cieszę się, że do nas dołaczyłaś  Smile  W Świnoujściu nigdy nie byłam ale słyszałam same dobre rzeczy  Bigsmile  Może kiedyś będzie okazja pojechać... Pozdrawiam serdecznie z chłodnego Mazowsza, Ela

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


:DElu  jest fajnie Bigsmile ja do Świnoujścia jeżdżę od11lat i chyba nigdy mi się nie znudzi .W tym roku będę w sierpniu  3 tyg więc może uda się na poznać w realu? :D

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Uwielbiam Świnopujście. Byliśmy tam kilka razy, w różnych obiektach. Za czasów komuny również. Ostatni raz 6 6lat temu. Teraz  z południa ||Polski jest niezły dojazd, można smigać.  Wink Jak u Was pogoda? U nas  ponuro i mży deszcz. Aw

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Bardzo dziękuję za miłe słowa,będę zaglądać,bo po zakończeniu pracy zawodowej  mam znacznie mniej zwykłego ludzkiego kontaktu z kobietami.Mieszkam w Świnoujściu od ponad 40 lat, pracowałam w świnoujskim uzdrowisku skąd przeszłam na emeryturę. Jestem meżatką, mój mąż prowadzi swoją działalność gospodarczą  i jest aktywny zawodowo. Mam dwóch synów, starszy mieszka w Szczecinie, młodszy (dużo) aktualnie skończył studia. Tak jak pisałam mamy  od niedawna ogródek działkowy. O tej porze roku zajmuje nam sporo czasu, a mąż  odpoczywa tam po  stresach dnia codziennego, zajmując się różnymi pracami ,jak to na działce. Dziękuję za podpowiedzi odnośnie spraw technicznych na forum. Skorzystam na pewno. Serdecznie pozdrawiam.Elżbieta.

 


:)Witaj Elu w naszym gronie Wink Napisz coś więcej o sobie np. skąd jesteś,co lubisz i takie tam .O różnych rzeczach piszemy sobie w wątku takie pogaduszki. Wink Zapraszam serdecznie do naszej paczki

Hania z Łodzi:
 Co kto dobrze umie, tego mu nikt nie odbierze.               


Elżbietko,  tutaj na Forum przepisowni sa  przez nasza koleżankę magi (Marzenkę) zgrupowane wszystkle przepisy na różne dżemy. Tutaj podaję link http://www.przepisownia.pl/content/przetwory-0?page=2#new Przepisy diety bezlutenowej też sa w różnych miejscach. Poszukaj i zrób sobie swój zbiorek. Zrobisz go wchodzac w zwoim profilu w zakładkę "przepisy" i tam masz dopcję : dodaj nowa kolekcję, klikasz i masz. Wink Jak coś nie wiesz - pytaj. Zawsze ktoś podpowie i odpowie. Ale musisz do nas zagladać codziennie, bo inaczej stracisz watek Love

GaBi

"Człowiek, który ciągle pędzi, może przegrać życie, bo w biegu nie ma czasu na myślenie"


Elu - witam Cię serdecznie wśród "termomixowozakręconych" (pozytywnie oczywiście) Bigsmile   zaprszamy i prosimy - dziel się z nami doświadczeniem z TM, a także radościami i smutkami dnia codziennego Bigsmile

Pozdr. Ala                   Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich


 Termomiks posiadam już 7 lat, używam go  codziennie.Od kilku miesięcy jestem na emeryturze i niedawno stałam się posiadaczką ogródka działkowego. Na forum trafiłam szukając przepisów na przetwory. Skorzystałam już z przepisu na dżem z rabarbaru oraz dżem z truskawek, do których dodałam agrestu. Skorzystałam również z porady odnośnie zakupu pektyny. Potrzebowałabym porad w zakresie diety bezglutenowej.Serdecznie pozdrawiam wszystkie miłośniczki temusia. Elżbieta.