Forum Witam wszystkich serdecznie :)



9 odpowiedzi | Ostatni wpis

Witajcie, witajcie  :D  cieszę się, że dołączyliście do naszego grona  Smile  Pozdrawiam serdecznie, Ela z Mazowsza

____________

Mój blog kulinarny:

http://ziolowaszuflada.blogspot.com/

Smile


Gratulujemy pierwszych przepisów, czekamy na listę kolejnych Smile

Pozdrawiam Mixi


Lody bananowe już jedliśmy  :D   Ja bym jeszcze do nich następnym razem dodała rozdrobnioną czekoladę Tongue


Love Witaj Magdo Love Przepisow na lody i różnego rodzaju placków, racuchów na Przepisowni jest bardzo sporo  Bigsmile Jest w czym wybierać  Cooking  10 Polecam inne przepisy, nie wiem na co macie smak ??? Wink Wink Bigsmile Love

Pozdrawiam serdecznie Grażyna ze Szczecina Love


Witam Smile

Polecam lody bananowe  Love są pycha   Love

Jestem Agata Smile

Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.

Antoine de Saint-Exupéry


:D Witajcie wśród Nas - zakręconych Thermomaniaków ! Super ,że jesteście już w raju i gwarantuje - szybko z niego nie wyjdziecie :D

                 :DPowodzenia i dużo zapału życzę ! :D

                            :) Pozdrawiam Monika z Zagłębia           


Witam Was serdecznie i gorąco pozdrawiam- :D Małgosia z Warmińsko-mazurskiego


Witam, jestem tu nowa    Smile   Zakupiliśmy z mężem TM jakieś 3 tygodnie temu, no i jedziemy z koksem :D Mąż dostał hopla na punkcie lodów, a ja jestem w plackowo-ziemniaczanym raju  Wink   Dzieci na razie nie mamy, więc gotujemy tylko na nas dwoje + oczywiście dla gości, jako że lubimy odwiedziny i częstowanie pysznościami.  Pozdrawiam wszystkich!!